Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apbalvoti divu bērnu konkursu uzvarētāji

Noskaidroti uzvarētāji Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas konkursos «Es gribu pateikt vecākiem, ka...» un «Mūs vienmēr uzklausa un saprot», informēja inspekcijā. Abos konkursos panākumus guvušas arī jelgavnieces.

Par labāko darbu autoriem atzīta Santa Zaķe un Elīna Gārbena no Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas, Olga Jakovļeva no Rīgas Universālās vidusskolas, Klāvs Ozols no Saldus rajona Nīgrandes pamatskolas, Kristīne Pizāne no Preiļu rajona Riebiņu vidusskolas, Sindija Krieviņa un Sanita Ozola-Ozoliņa no Gaujienas speciālās internātpamatskolas, Ieva Keisele un Aleksandrs Vorslovs no Strazdumuižas internātvidusskolas, kā arī Mārtiņš Stabis un Artūrs Irbiņš no Liepājas Būvamatniecības vidusskolas.Pavisam konkursā savas esejas iesūtīja 230 autori no visiem Latvijas reģioniem. Visvairāk darbu saņemts no Ventspils 4.vidusskolas, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas, Gaujienas speciālās internātpamatskolas, Strazdumižas internātvidusskolas un Liepājas Būvamatniecības vidusskolas.Eseju konkursa «Es gribu pateikt vecākiem, ka...» mērķis bija savstarpējās sapratnes un iecietības veicināšana starp bērniem un vecākiem, tostarp pozitīvu attiecību sekmēšana. Konkursā tika aicināti piedalīties vispārizglītojošo vai speciālo izglītības iestāžu skolēni, sākot no 7.klases, kā arī profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi.Savukārt jau otro gadu rīkotajā konkursā «Mūs vienmēr uzklausa un saprot», kurā bērnunamu audzēkņi tika aicināti ieteikt labākās audzinātājas, par bērnu iemīļotākajām atzītas Liepājas Bērnu sociālās aprūpes centra audzinātāja Ināra Skudiķe, Jūrmalas pilsētas pašvaldības iestādes «Sprīdītis» audzinātāja Tamāra Kronberga, bērnu un ģimenes centra «Rūķītis» audzinātāja Aiga Jēkabsone, Jelgavas Bērnu sociālās aprūpes centra audzinātājas Irina Čerepņina un Inta Ludžiniece, kā arī bērnu nama - patversmes «Dzeguzīte» audzinātājas Mudīte Šutka un Biruta Babre.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas