Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aprīlī - Spodrības mēnesis un «Lielā talka»

Arī šogad aprīlī paredzēts veselu mēnesi veltīt apkārtējās vides sakopšanas darbiem. Jelgavas pašvaldībā galvenais uzsvars šajā mēnesī tiks likts uz dalīto atkritumu savākšanu. Savukārt 18.aprīlī visā Latvijā iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties kopīgajā talkā.

Jelgavā šogad aprīlī paredzētā Spodrības mēneša un «Lielās talkas» aktivitātes koordinēs aģentūras «Zemgales EKO» direktora vietas izpildītāja Zane Ķince. Viņa «Ziņām» paskaidroja, ka šobrīd tiek apzinātas vietas, kuras pilsētā būtu jāsakopj vispirms.«Liela uzmanība tiks veltīta dalītai atkritumu savākšanai, tāpēc jau tagad sākam izvietot pilsētā konteinerus,» tā Z.Ķince. Savukārt par «Lielās talkas» aktivitātēm un norisi viņa solīja pastāstīt pēc dažām dienām, kad būs notikusi pašvaldību koordinatoru tikšanās ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru. Pērn Latvijā aizsākās vides sakopšanas pasākums, kas ieguva «Lielās talkas» vārdu. Tā tika rīkota 2008.gada 13.septembrī Latvijas 90.dzimšanas dienas pasākumu ietvaros. Todien ap 50 tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju sakopa 512 vietas 364 pašvaldību teritorijās.Atsaucoties Latvijas iniciatīvai, talkot šajā dienā dosies arī mūsu kaimiņvalstis - Lietuva, Igaunija, Polija un Sanktpēterburgas apgabals Krievijā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas