Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apstiprināti LLU Senāta stipendiāti; viņu vidū arī jelgavnieks

Šodien par LLU Senāta stipendiātiem tika apstiprināti Meža fakultātes 3.kursa studente Lāsma Freimane no Auces novada, Veterinārmedicīnas fakultātes 5.kursa students Artis Bečs no Viļānu novada un Ekonomikas fakultātes 1.kursa maģistrants Raimonds Kupčs no Jelgavas.

Jelgavnieks R.Kupčs bakalaura studijas LLU pabeidza ar izcilību, un teicamas sekmes uzrādījis arī maģistrantūras 1.kursā. «Nepārtraukti turpinu meklēt iespējas personiskās izaugsmes veicināšanai un līdzdalībai sabiedriskajās aktivitātēs, tāpēc arī izlēmu turpināt studijas maģistrantūrā. Īpaši jāizceļ, ka viens no maniem mērķiem, ko vēlos panākt, ir pierādīt, ka LLU ir tiešām viena no labākajām universitātēm Latvijā,» augstskolas portālam atklāj stipendiāts.«Arī Senāta stipendijas konkursu saskatīju gan kā kārtējo iespēju sev izpausties, gan kā iespēju veicināt studentu aktivitāti šajā jomā, jo pašam, organizējot dažādus pasākumus, ir nācies saskarties ar studentu neaktivitāti un kūtrumu, kurus katrā izdevīgā brīdī būtu jācenšas izskaust,» uzskata R.Kupčs.LLU Senāta stipendiju ik gadu piešķir trīs talantīgākajiem un aktīvākajiem LLU studentiem par teicamām un izcilām sekmēm, kā arī aktīvu zinātnisko un sabiedrisko darbību. Stipendiāti visu nākamo studiju gadu katru mēnesi saņems stipendiju 110 latu apmērā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas