Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar 31.decembri darbu beigusi Jelgavas rajona padome 3

Saskaņā ar administratīvi teritorialās reformas plānu 30.decembris bija pēdējā Jelgavas rajona padomes darba diena. Nu tās konti ir slēgti, bet funkcijas nodotas Jelgavas novadam, uz kuru darbā pārgājuši arī rajona padomes darbinieki.

Lai gan jauno novadu domes sāka strādāt jau ar 1.jūliju, rajonu padomes visā Latvijā tika saglabātas vēl pusgadu, lai nodrošinātu pašvaldību darba nepārtrauktību un pēctecību. Novadiem šajā laikā bija jāpārņem rajona padomju funkcijas, institūcijas, manta un finansējums, kā arī tiesības un saistības.Lielākā daļa Jelgavas rajona padomes darbinieku novads pārņēma jau ar 1. septembri. Tagad tas pats notiks ar pēdējiem palikušajiem - izpilddirektori, finansisti un saimnieciskās nodaļas darbiniekiem, ieskaitot apkopējus un sargus,«Ziņām» skaidroja Laila Čima, kura kopš jūlija bija padomes izpilddirektore, bet ar jauno gadu kļūs par novada Domes Kancelejas vadītāju. Novads arī pārņēmis visas rajona padomes funkcijas, izņemot sabiedriskā transporta pakalpojumu organizēšanu novada teritorijā. Tas turpmāk būs Zemgales plānošanas reģiona pienākums.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

pētnieks

Izskatās, ka nekādas reformas nav bijušas- atstāti 8 grāmatveži, 5 datoriķi... interesanti, ka vienam vadītājam pakļauts 1 darbinieks, nu ja, galvenais jau ir tas vadītāja nosaukums, lai algu varētu lielāku uzlikt.
http://www.jrp.lv/?id=457&x=447

pirms 10 gadiem, 2010.01.03 17:29

es

prieks par transprta pakalpojumu paarieshanu uz planoshanas regiona funkcijaam...vismaz taas vadiitaajs nav uzpeerkams, kaa tas bija ieprieksh Jelgavas rajona laikos!!!

pirms 10 gadiem, 2010.01.01 14:57

Vietējās ziņas