Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar labdarības koncertu atbalstīs piecas ģimenes

Svētdien, 22.martā, pilsētas kultūras namā notiks tradicionālais Kristus ciešanu laika ekumēniskais labdarības koncerts, kas organizēts nolūkā palīdzēt uzlabot veselību piecu Jelgavas ģimeņu bērniem ar funkcionāliem traucējumiem.

Kā informē pašvaldības preses sekretāre Līga Klismeta, ģimenes, kurām palīdzēt, izvēlētas sadarbībā ar Sociālo lietu pārvaldi un Izglītības pārvaldi.Šogad ar ziedojumiem var atbalstīt Beloborodovu ģimeni. Ģimenei līdzekļi nepieciešami, lai atvieglotu pārvietošanos un uzlabotu redzi pirmklasniekam Vladimiram. Kociņu ģimenē aug meita Anete, kurai pēdējā gada laikā strauji pasliktinājusies veselība. Meitenei precīzu medicīnisko diagnozi iespējams noteikt tikai pie speciālistiem Holandē.Baļu ģimenei nauda nepieciešama, lai trīsgadīgajam Robertam veiktu papildu izmeklējumus diagnozes noteikšanai. Puisēna veselību stabilizētu delfīnu, zirgu un mūzikas terapijas nodarbības. Kozirevu ģimenei finansiāls atbalsts nepieciešams, lai nodrošinātu rehabilitāciju deviņgadīgajam Dmitrijam pēc smagas gūžas operācijas un lai segtu izdevumus pavadonim, kurš rehabilitācijas centrā būs kopā ar zēnu. Līdzekļi ir vajadzīgi, lai varētu iegādāties dažādas palīgierīces, kas uzlabotu zēna dzīves kvalitāti. Savukārt Morozu ģimenei līdzekļi nepieciešami, lai četrgadīgajai Gabrielai veselības stāvoļa uzlabošanai un attīstības veicināšanai nodrošinātu zirgu, ūdens, kustību un mūzikas terapijas nodarbības.Kristus ciešanu laika ekumēniskajā labdarības koncertā «Būt par stikliņu dievnama logā» uzstāsies dziedātāji un mūziķi no tradicionālajām konfesijām: Sv.Annas evaņģēliski luteriskās draudzes, Sv.Vienības ev.luteriskās draudzes, Romas katoļu draudzes, Baptistu draudzes, kā arī Sv.Annas un Simeona pareizticīgo draudzes.Biļetes pret ziedojumiem var saņemt baznīcu draudzēs un Jelgavas kultūras nama kasē.Līdzekļus var ieskaitīt arī Jelgavas domes Finanšu nodaļas ziedojumu kontā: SEB banka LV 14 UNLA 0008000142580 ar norādi «Palīdzība bērnam». Naudu iespējams ziedot arī konkrēti kādam bērnam - ģimene, kurai ziedojums paredzēts, jānorāda, veicot pārskaitījumu. Papildu informāciju var iegūt, zvanot pa tālruni 63084674, 63005567 vai 63084679 (kultūras nama kase).Pērn ar labdarības akcijā savāktajiem ziedojumiem tika sniegta palīdzība Okmaņu ģimenes bērniem, kuri palikuši bez vecāku gādības, bet iepriekšējos gados labdarības koncertā savāktie ziedojumi tika dāvināti Psihoneiroloģiskās slimnīcas «Ģintermuiža» Bērnu nodaļai un Jelgavas pilsētas slimnīcas Bērnu nodaļai.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas