Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ārstniecības personu algu celšanai Jelgavas novadā plāno novirzīt 39 000 eiro

Jelgavas novada dome 30. janvārī plāno lemt par atalgojuma palielināšanu pašvaldības iestādēs nodarbināto ārstniecības personām, šim mērķim novirzot 39 000 eiro, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa.

 

Plānojot 2019.gada budžetu, uzmanība tika veltīta pašvaldībā strādājošo speciālistu darba atalgojuma izvērtēšanai, nosakot jomas, kur atalgojumu bija nepieciešams celt, lai veicinātu amata vietu konkurētspēju darba tirgū. Analizēto amata pozīciju vidū bija arī sociālās un labklājības jomas speciālistu algu likmes, kas atbilstoši pašvaldības budžeta iespējām tika palielinātas.

 

"Tomēr saskaņā ar 2018.gada 18.decembrī apstiprinātajiem Ministru kabineta noteikumiem secināts, ka pašvaldības plānotais algu palielinājums atsevišķās pozīcijās nav bijis pietiekošs. Ņemot vērā spēkā esošos normatīvos aktus, ir nepieciešams veikt grozījumus 34 amata atalgojuma pozīcijās, tādās kā fizioterapeits, sporta ārsts, vecākā medicīnas māsa, ārsta palīgs, medicīnas māsa un masieris," skaidro pašvaldības Personāla nodaļas vadītāja Kristīne Rengarte.

 

Pašvaldībā apgalvo, ka līdz ar plānotajiem grozījumiem amatu sarakstā pašvaldības iestādēs strādājošo ārstniecības personu atalgojums būs līdzsvarots neatkarīgi no tā, vai ārstniecības pakalpojums tiek sniegts izglītības iestādē vai sociālās aprūpes un rehabilitācijas centrā.


Lēmumprojektu izskatīs 30.janvāra domes sēdē un pozitīva balsojuma gadījumā lēmums stāsies spēkā no  šā gada 1.janvāra. Pašvaldības budžetā tam būs nepieciešami aptuveni 39 000 eiro.


Foto: pixabay.com

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas