Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atbalsta aktīvos rajona ļaudis

Jauno māmiņu iedvesmas skola, pašdarbības popularizēšana, rotaļlaukuma izveide un muzikālas teātra izrādes iestudēšana - šīs ir tikai dažas no 15 idejām, kas guvušas atbalstu Jelgavas lauku partnerības (JLP) «Lielupe» organizētajā projektu konkursā vietējām iniciatīvas grupām un kuru īstenošanai varēja saņemt līdz 300 latu atbalstu.

«Šādu projektu konkursu partnerība organizē jau piekto gadu, kopš tā dibināta. Jelgavas rajona padome konkursam piešķir dotāciju, bet pašvaldības ieskaita biedra naudu. Atsaucība šogad bija ļoti laba. Iepriekš saņēmām 15 - 16 pieteikumus, bet šoreiz - 22,» stāsta JLP valdes priekšsēdētāja Līga Švānberga, atklājot, ka komisija atbalstīja 15 projektus, tiem kopā piešķirot 4117 latus.«Lielupe» projektu konkursā aprīlī aicināja piedalīties gan biedrības, gan ikvienu vietējās iniciatīvas grupu, piemēram, interešu klubus, draudzes un fondus, kuri savā apvidū līdz gada beigām būtu ar mieru organizēt kultūras, izglītības, sporta un lietderīgus brīvā laika pavadīšanas pasākumus.«Prieks, ka šogad piedalījās ne tikai aktīvās biedrības, kas to dara katru gadu,» L.Švānberga atklāj, ka pirmo reizi, iesaistījusies, piemēram, Vircavas vidusskolas Skolēnu padome, kas vēlas skolā rīkot ekonedēļu, un Ziedleju mājas valde no Platones, kas iesniegusi projektu rotaļlaukuma elementu izveidei.«Šīs ir ļoti vērtīgs atbalsts! Plānojam pirkt futbola tīklus un bumbas, kas palīdzēs arī šajā gadā veiksmīgi noorganizēt futbola turnīru,» stāsta Sesavas pagasta sporta metodiķis Pēteris Pūliņš, kurš jau trešo reizi iecerējis rīkot pierobežas spēles, kas sāksies 14.jūnijā un uz kurām ieradīsies jaunie futbolisti no Elejas, Vilces, Sesavas un Lielplatones.Atbalstāmo projektu skaitā bija arī sporta deju kluba «Lielupe» ideja rīkot «Aktīvās vasaras akadēmiju» Jaunsvirlaukā, biedrības «Lauku sievietes pret vardarbību» vēlme organizēt tematiskas brīvā laika pavadīšanas iespējas biedrības patversmē nonākušajām sievietēm, tautas izglītības un attīstības centra «Agape» projekts «Dziedam un spēlējam teātri» Svētē, attīstības centra «Iepazīsim sevi» apņemšanās īstenot jauno talantu konkursu Līvbērzē un citas interesantas idejas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas