Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atdzimšanai gatava Latvijas Sarkanā krusta Jelgavas komiteja 4

Trešdien savu atdzimšanu piedzīvoja Latvijas Sarkanā krusta (LSK) Jelgavas komiteja, kas līdz šim pastāvējusi galvenokārt tikai formāli, bet pagājušajā gadā bijusi kūtrāka valstī. LSK ģenerālsekretārs Valdis Nagobads uzskata, ka tik lielai pilsētai kā Jelgava organizācija ir nepieciešama un izvēloties pareizos adītājus.

«Jelgavas lielākais mīnuss bija komitejas ilggadējais priekšsēdētājs Andris Zīverts, kurš praktiski neko nav darījis, lai Jelgavā LSK darbs attīstītos sekmīgi un nestu rezultātus. Man prieks, ka pēc ilgāka laika Jelgavā kopa sanākuši cilvēki, kam rūp šis jautājums un šodienas tikšanās galvenais mērķis ir izveidot jaunu, darboties spējīgu komandu,» sacīja V.Nagobads.Jaunā LSK Jelgavas komitejas padome tika izveidota piecu locekļu sastāvā, un tajā darbosies Jelgavas Izglītības pārvaldes pārstāve Rūta Poikāne, Jelgavas poliklīnikas vecākā medicīnas māsa Baiba Plāse, veterinārās klīnikas «Sanarius» vadītāja Anna Jesereviča, LSK Jelgavas komitejas jaunatnes nodaļas vadītāja Santa Krūmiņa. Par komitejas vadītāju iecelts Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes pārstāvis Jānis Vērzemnieks, bet izpilddirektores pienākumus piekritusi veikt līdzšinējā LSK Jelgavas komitejas izpilddirektore Inta Rulle.Komanda ir jauna un apņēmības pilna aktīvi darboties, par vienu no pirmajiem uzdevumiem izvirzot jautājumu par mantu vākšanas akcijas ziedojumu nokļūšanu pie trūcīgajiem Jelgavas un rajona iedzīvotājiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

pupa

Tur kur viņš tagad strādā arī ir sācies bardaks, ļotii neprofesionāls, ambiciozs cilvēks. Nost no amata tādu priekšnieku!

pirms 11 gadiem, 2009.09.01 10:24

vēlētāja

Kā tad nav saprotams. Ļoti labi saprotams. Dumjie ļautiņi, es Dainis Liepiņš - cilvēks mesija glābšu Jelgavu. Balsojiet par mani un tad tik Jūs redzēsiet.

pirms 11 gadiem, 2009.04.23 19:37

Andris Zīverts

Sabiedriskai organizācijai ir liela priekšrocība-par darbošanos tajā neko nemaksā. Ja jau mūsu sabiedrībā ir tik daudz veiksminieku, tad pēdējais laiks ir pievienoties šīs organizācijas rindām. Nav tikai saprotams,kāpēc šī lielā mīlestība ir pamodusies tagad.

pirms 11 gadiem, 2009.04.23 15:28

Liepiņš Dainis-Jelgavas mēra kandidāts

Redz kā.... Tikko es izteicu kritiku par Sarkanā krusta bezdarbību tā kāds sakustās. Tātad mani secinājumi ir bijuši pareizi!!! Neveiksminieks A.Zīverts gan mēģina iekļut domē ar TB/LNNK palīdzību. Cerams vēlētāji novērtēs viņa bezdarbību. Un izrādās arī dome sāk kustēties, ja reiz spēj vismaz uz papīra iezīmēt citus činavniekus , kuri būs turpmāk atbildīgi par Sarkano krustu Jelgavā. Līdzšinējā pieredze gan liecina, ka šīs domes vadība nav spējīga organizēt darbu pēc būtības, tie vairāk ir ķeksīšu pasākumi, lai tautai acis aizmālētu! Kurš siem domes atbildīgajiem censoņiem " dižgara" un " varenā pilsētas vadoņa" Rāviņa uzraudzībā liedza sakārtot šo elementāro jautājumu visu iepriekšējo 8 gadu valdīšanas laikā?!!! Ko tagad acis atvērās vai no manis tik ļoti ir bail?

pirms 11 gadiem, 2009.04.23 09:13

Vietējās ziņas