Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atjaunos Vilces tautas nama veco daļu 6

29.decembra Bērvircavas teātra izrāde un 30.decembra Jaungada balle ir beidzamie lielie pasākumi Vilces tautas namā pirms iekštelpu atjaunošanas, kas sāksies janvāra sākumā un turpināsies četrus mēnešus.

Kā stāsta pagasta pārvaldniece Anda Duge, rekonstrukcijas darbi notiks tautas nama vecajā daļā, kur ar parketu izliks skatītāju un deju zāles nolietoto dēļu grīdu, atjaunos apkures sistēmu, elektroinstalāciju, kā arī veiks citus iekšdarbus.Tautas nama vadītāja Gitija Šuķe piebilst, ka remonta laikā vokālā ansambļa un teātra mēģinājumi turpināsies šogad piebūvētajā tautas nama daļā. Cita mēģinājumu vieta būs jāatrod vienīgi dejotājiem. Par konkursa uzvarētāju atzīts uzņēmums «Uzars celtniecība», darbu apjoms – 76 tūkstoši latu, no kuriem 15 procentu ir Jelgavas novada pašvaldības finansējums, bet pārējais – Lauku atbalsta dienesta apsaimniekotie Eiropas Lauksaimniecības fonda līdzekļi. Agrākais Vilces pagasta padomes priekšsēdētājs Jānis Verenieks piebilst, ka tautas nama vecās daļas iekštelpu atjaunošana bija plānota, jau sākot tā pārbūvi 2008.gadā, kas tika veikta par valsts dotācijas līdzekļiem 160 tūkstošu latu apmērā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

vilcenieksto vilcenieks

āra darbi notiek tempā, bet vēl jau būs vajadzīgi iekšu darbi. tur igate nevarēs sponsorēt smago tehniku un granti. starp citu-, anda, vai lielās skolas ēka jau ir pārdota? direktore stāsta, ka tā arī tikšot sponsoriem par divām pakām bruģīša!

pirms 10 gadiem, 2009.12.28 00:11

to vilcenieks

Esi atpalicis no dzīves mazliet... Berķenes māja jau sen nopārdota! Un kāds sakars jaunbūvei ceļa kreisajā malā, iebraucot Vilcē no Elejas puses? Vai neredzi kādos tempos tā ceļas, bet tautas namu nav pat sākuši remontēt! Katram vajadzētu būt skaidram , ka šeit paralēles ar notiekošo pagasta pārvaldē vilkt nevar!
Nevajaga nu jaukt gaisu!

pirms 10 gadiem, 2009.12.24 21:07

xplode

Ne tikai diskotēku Dj jānomaina!!Tērvetes k/n visu laiku notiek koncerti,balles un diskotēkas,kas pulcē ļoti daudz cilvēku,Vilces k/n diemžēl tas nenotiek!!

pirms 10 gadiem, 2009.12.23 19:51

Viņa

Varētu atpelnīt, ja nomainītu diskotēku DJ.

pirms 10 gadiem, 2009.12.23 19:47

xplode

Un kad to klubu vispār atpelnīs,ja vienīgais kas tur notiek ir pensionāru balles un ansabļa ''Vakarvējš'' mēģinājumi?tā ka būtu laiks mainīt kluba vadību!Būtu ņēmuši piemēru no Tērvetes kultūras nama!

pirms 10 gadiem, 2009.12.23 17:49

vilcenieks

nu, ko te var piebilst- īsta zelta bedre tas klubs! cik priekšnieku mainās, bet visi klubu remontē, un kaut ko priekš sevīm ceļ! ja kāds pateiks, ka klubs ir gatavs, tad... buļ, buļ! Kur ir atskaite par remontiem, kosmētiskajiem remontiem, apkures sistēmas , katlu maiņām, neatliekamajām jumta pārbūvēm? -ir, ir māja Svētes pagastā, Berķenes māja, jaunbūve ceļa kreisajā malā, iebraucot Vilcē no Elejas puses! kādas sakritības?

pirms 10 gadiem, 2009.12.23 12:47

Vietējās ziņas