Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atkal sūdzas par jauno klubu 11

Aizvadītajā diennaktī Jelgavas Pašvaldības policijā (PP) reģistrēti 26 izsaukumi, informē PP priekšnieka palīdze sabiedrisko attiecību un juridiskajos jautājumos Sandra Reksce. Medicīniskajā atskurbtuvē ievietotas desmit personas, tajā skaitā divas ar atgriešanu Valsts policijā.

Ceturtdien pulksten 0.05 Pašvaldības policijai ziņots, ka naktsklubā Raiņa ielā tiek skaļi atskaņota mūzika. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs, kopā ar policijas darbiniekiem apsekojot izsaucējas dzīvesvietas Svētes ielas pagalmā, piekrita, ka no kluba atskaņotā mūzika varētu traucēt apkārtējo māju iedzīvotāju naktsmieru. Pieņemts rakstisks paskaidrojums un sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols, klubā atskaņotā mūzika tika pieklusināta. Līdzīgs izsaukums tika saņemts arī pulksten 1.19. Izsaukuma vietā tika konstatēts, ka mūzika ir pieklusināta, savukārt izsaucēja telefoniski tika informēta, ka par naktsmiera traucēšanu kluba valdes priekšsēdētājam jau sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols. Tā kā neviens no kluba īpašniekiem nebija sastopams, tika atstāts uzaicinājums ierasties Pašvaldības policijā.Šī nav pirmā reize, kad par februāra beigās atvērto klubu saņemtas iedzīvotāju sūdzības. Piemēram, naktī uz pagājušo svētdienu tika konstatēts, ka klubā atskaņotā mūzika dzirdama gan Raiņa, gan Pasta ielas pusē. Kluba administrators tonakt skaidroja, ka dīdžejs pārdedzinājis skaņas ierobežotāju.S.Reksce «Ziņām» apstiprināja, ka likumsargi iepriekš saņēmuši vairākas, tajā skaitā kolektīvas sūdzības, un tās tiek izskatītas vienotā lietā. Par izklaides vietu iedzīvotāji sūdzējušies arī pašvaldībā.«Kluba saimnieks bija noalgojis firmu, kas izmērīja skaņas decibelus un konstatēja paaugstinātu trokšņu līmeni ārpus kluba telpām, pēc kā īpašnieks apņēmās veikt nepieciešamos darbus skaņas izolācijas nodrošināšanai,» pavēstīja Pašvaldības policijas pārstāve, norādot, ka par piemērojamo sodu lems Jelgavas domes administratīvā komisija.Pašvaldības atbildīgajai institūcijai būs jāizvērtē kluba turpmākās darbības iespējas, un nav izslēgta arī licences anulēšana.

Pievieno komentāru

Komentāri 11

Zinu

Tam klubam ir zems līmenis. Tur nav ko darīt. Nomirs dabīgi.

pirms 11 gadiem, 2009.03.27 19:04

xxx

Tad jau labāk lai stāv tukš! Nevis nodzērušies purni staiga pa jelgavas centru.Lai tik vācas ārā . Biznesmeņi!

pirms 11 gadiem, 2009.03.27 17:44

Iedzīvotāja

Runa ir par likumdošanā paradzētu elemetāru kārtības ievērošanu. Trokšņa līmenis pārsniedz atļauto robežu. Ir nepieciešama rīcība no pašvaldības puses. Reāls administratīvs sods katru vakaru. Ministra kabineta noteikumi par trokšņu normatīvu neievērošanu paredz naudas sodu. Rīgas pašvaldība par tādu rakstura pārkāpumu ir paredzējusi sodu līdz Ls 5000,00
Ceru, ka soda naudu mūsu pašvaldība iekasē arī no šī kluba īpašniekiem un Jelgava vasarā uz viņu rēķina iegūs kādu sakoptu pagalmu, vai sniegs sociālu palīdzību mazturīgajiem.
NAKTS KLUBS NEDRĪKST TRAUCĒT IEDZĪVOTĀJU NAKTS MIERU.

pirms 11 gadiem, 2009.03.27 15:11

O.

Atvainojiet, bet ko var cepties par to, ka tas ir kultūrvēstures objekts. labāk lai stāv tukšs un ar laiku vienkārši sagrūst? Un kāda jēga tur tagad būtu bijusi no pasta iekārtoju, ja Latvijas Pasts ir pārcēlies uz citām ēkām.

nevajag lūdzams dzīvot pēc principa "nav man - nebūs arī tev", jebšu šinī gadījumā tas būtu "neeju izklaidēties es - neiesi arī tu"

būtu priecājušies par to, ka Jelgavā ir par kādu izklaides vietu vairāk.

pirms 11 gadiem, 2009.03.27 13:26

Einārs

To pritonu sen jau vajadzēja klapēt ciet.Malaļetkas izdomāja uzstaisīt biznesu ar savu papucīšu atbalstu.Vietējiem iedzīvotājiem vajag salasīties un uzrakstī vēstuli pašvaldībai,kā arī vestures pieminekļu aizsardzībai,par notiekošo. tad gan viņu varētu aizvērt ciet. Lai iet un tusējas kādās pamestās fermās-Lopu bari.

pirms 11 gadiem, 2009.03.27 09:53

Ši ēka iepriekšējā gadsimta 20 gados tika celta kā pasta ēka. 90. gados nedrīkstēja pat remontu un mēbeles nomainīt bez speciāliem saskaņojumiem, bet tagad redzu, kad viss tiek izpostīts. Kuru pēc 10 gadiem sauks pie atbildības par vēstures pieminekļa izpostīšanu? Vai vienreiz šis bezsaimnieciskums un analfabētisms nebeigsies?

pirms 11 gadiem, 2009.03.26 21:29

02

Kā vispār varēja atļaut šajā namā un pilsētas centrā atklāt naktsklubu, kurā notiek vienas vienīgas nekārtības ?

pirms 11 gadiem, 2009.03.26 17:18

interesanti

PAREX banku nelaida iekšā, jo redz vēsturiska māja un kultūrvēsturisks piemineklis, bet klubu gan atļauj ierīkot, kurā viss vēsturiskai pasta iekārtojums tiek gandrīz vai demolēts.

pirms 11 gadiem, 2009.03.26 16:06

erna

sen jau to ūķi vajag aizklapēt! nesaprotu, kā pašvaldība vispār atļāva kaut ko tādu ierīkot vēstures piemineklī?

pirms 11 gadiem, 2009.03.26 14:55

Vietējās ziņas