Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atkārtos Vilces pagasta tautas nama rekonstrukcijas iepirkuma procedūru

Vilces pagasta pārvalde pārtraukusi iepirkuma procedūru par pagasta tautas nama rekonstrukciju, taču pats rekonstrukcijas projekts nav atcelts un cenu aptauju plānots atkārtot.

Vilces pagasta pārvaldniece Anda Duge informēja, ka iepirkums bija jāpārtrauc divu iemeslu dēļ. Uzņēmums, kas bijis potenciālais cenu aptaujas uzvarētājs, pārtraucis savu eksistenci vecajā statusā, jo, pēc pašvaldības rīcībā esošās informācijas, mainījies uzņēmuma īpašnieks un arī tā rekvizīti. Otrs pārtraukšanas iemesls bija tehniskajā projektā konstatētās nepilnības. Projektā saputroti pirmās un otrās kārtas darbi, kā arī konstatētas nepilnības citās detaļās. Projekts tiks nosūtīts uz Lauku atbalsta dienestu (LAD) izvērtēšanai, skaidroja Duge. Paredzams, ka, veicot izmaiņas un novēršot nepilnības tehniskajā projektā, pagasta pārvalde atkārtoti izsludinās šo iepirkumu, jo finansiālās iespējas nav mainījušās.Vilces pagasts tautas nama iekštelpu rekonstrukcijai guvis finansējumu Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākumā "Pamatpakalpojumi ekonomikai un iedzīvotājiem".Kādreizējais Vilces pagasta padomes priekšsēdētājs Jānis Verenieks iepriekš informēja, ka 2008.gada rudenī Vilces tautas nama piebūves un fasādes rekonstrukcijā pagasts ieguldīja Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas (RAPLM) piešķirto pašvaldību reformas dotāciju. Vilces pagastam bija piešķirti 200 000 latu, no kuriem ap 30 000 pagasts izmantoja pagasta administrācijas ēkas energoefektivitātes uzlabošanai, ēkai nomainot logus un remontējot jumtu.Atlikušo daļu no reformas dotācijas pašvaldība ieguldīja tautas nama rekonstrukcijā, sakārtojot ēkas ārsienas un fasādi, izbūvējot jauno piebūvi. Pagājušā gada rudenī konkursā par tautas nama rekonstrukciju uzvarēja Jelgavas uzņēmums "JR Būve". Pavisam konkursā saņemti 20 piedāvājumi, un rekonstrukcijas cena no sākotnēji plānotajiem 127 505 latiem saruka līdz 93 116 latiem (bez PVN).Tagad, turpinot rekonstrukciju, plānoti iekšdarbi nama vecajā korpusā, remontējot grīdas, arkveida zāli, apkures sistēmu, pieslēdzot ēku pagasta centrālās apkures vadam un veicot citus darbus, informēja Verenieks. Izpilddirektors neatklāja Lauku atbalsta dienesta (LAD) piešķirtā ELFLA finansējuma apmērus, pieļaujot, ka tas varētu ietekmēt konkursa gaitu.Tautas nams ir kādreizējā Vilces muižas kompleksa ēkā. Vilces muiža ir celta 18.gadsimtā, un ap to laiku arī veidojās ēkas apkārt, tostarp agrākā rija, kurā tagad atrodas tautas nams.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas