Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atklāj Eiropas modernāko ražotni

Vairāk nekā 40 cilvēki atraduši darbu Jelgavā nesen darbu uzsākušajā plastmasas cauruļu ražotnē «Evopipes». Rūpnīcas nākotnes plānos ietilpst apgādāt ar kvalitatīvu produkciju ne tikai Latvijas, bet arī Lietuvas, Baltkrievijas un Krievijas tirgus.

«Pirms nepilniem pieciem gadiem aizsāktais projekts - rūpnīcas izveide - šobrīd varētu tikt uzskatīts par veiksmīgi realizētu - esam sākuši cauruļu ražošanu un tirgus iekarošanu. Tomēr daudz darāmā vēl priekšā, jo savu darbu vēlamies paplašināt,» oficiālajā «Evopipes» atklāšanā uzsvēra uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Edgars Viļķins.Uz nedaudz vairāk kā divus hektārus plašā zemes gabala, par kura nomu kompānija uz 20 gadiem noslēgusi līgumu ar Jelgavas pašvaldību, par apmēram 15 miljoniem eiro tapis komplekss, kas, strādājot ar pilnu jaudu, spēs saražot 14 tūkstošus tonnu cauruļu gadā. Turklāt produkcija pēc kvalitātes standartiem būs par pakāpi augstāka nekā to paredz atbilstošās ES normas.Lai gan rūpnīca oficiālo atklāšanu piedzīvoja tikai ceturtdien, ražošana tajā notiek jau kopš pērnā gada decembra.«To tikai nosacīti var nosaukt par testa režīmu, jo šo mēnešu laikā esam pildījuši vairākus pasūtījumus ne tikai no Latvijas, bet arī Lietuvas, kur atrodas mūsu kompānijas pārstāvniecība,» situāciju skaidro SIA «Evopipes» mārketinga direktore Ieva Šaripo.Pašlaik ražotnē strādā 42 darbinieki, pārsvarā jelgavnieki, taču pie pilnas ražošanas jaudas rūpnīcā tiks nodarbināti apmēram 55 strādājošie.Vairāk lasiet piektdienas, 27.marta, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas