Atkritumu šķirošanas stacijas angāra būve 1,2 miljonu latu projektā izmaksās 218 043 latus 7

Atkritumu šķirošanas stacijas angāru Zemgales atkritumu apsaimniekošanas reģiona vajadzībām pēc SIA «Jelgavas komunālie pakalpojumi» pasūtījuma 1,2 miljonu latu projektā būvēs SIA «Steel Constructor MM» par 218 043 latiem.

Kā liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) paziņojums SIA «Jelgavas komunālie pakalpojumi» iepirkumā par atkritumu šķirošanas stacijas angāra pamatu izbūvi, angāra piegādi un būvniecību divu pretendentu konkursā uzvarējusi vietējā SIA «Steel Constructor MM» no Jelgavas ar 218 043 latu līgumcenu, neskaitot pievienotās vērtības nodokli (PVN).Šī ir otrā un pēdējā daļa iepirkumā, kas saistīts ar būvdarbiem Kohēzijas fonda (KF) līdzfinansētā projekta «Nešķirotu sadzīves atkritumu šķirošanas stacijas izveide Jelgavas novadā» ietvaros.Iepriekš iepirkuma pirmajā daļā par atkritumu šķirošanas stacijas laukuma un inženierkomunikāciju būvniecību par sadarbības partneri tika izvēlēta SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»» (CBS «Igate») ar 523 915 latu līgumcenu, neskaitot PVN, kura bija vienīgais iepirkuma pretendents, liecina IUB informācija.CBS «Igate» īsteno būvlaukuma sagatavošanu, inženierkomunikāciju izbūvi, labiekārtošanu, strādnieku moduļtipa konteineru uzstādīšanu, auto svaru uzstādīšanu, pamata bloku starpsienu montāžu pēc angāra uzstādīšanas, angāra iekšējo inženiertīklu izbūvi un ventilācijas sistēmas izbūvi.Savukārt šā gada 29.maijā SIA «Jelgavas komunālie pakalpojumi» noslēdza līgumu ar Igaunijas uzņēmumu «Technobalt Eesti» OÜ par atkritumu šķirošanas tehnoloģisko iekārtu piegādi, uzstādīšanu un apkalpošanu garantijas laikā. Šā līguma vērtība ir 582 200 latu, neskaitot PVN.Kā liecina IUB informācija, šā projekta autoruzraudzību īsteno SIA «Arhitektūra un vide» par 5000 latiem, bet būvuzraudzību - SIA «BaltLine Globe» par 3500 latiem, neskaitot PVN.Saskaņā ar projekta informāciju, tā kopējais īstenošanas ilgums ir 16 mēneši. Kopējās attiecināmās izmaksas ir 1 207 443 lati, bet Kohēzijas fonda līdzfinansējums - 603 721 lats.Jauno nešķirotu sadzīves atkritumu šķirošanas staciju plānots izveidot Jelgavas novada Līvbērzes pagastā, lai veicinātu materiālu otrreizēju izmantošanu un samazinātu apglabājamo atkritumu daudzumu Zemgales atkritumu apsaimniekošanas reģionā, liecina projekta informācija.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

cikc

"mafija 10.10.2012. 10:18:23
mācies puika!"
Nav jau liela māksla pa bubula naudu macities

pirms 8 gadiem, 2012.10.11 08:34

Dons Lučāno :)

tā viš ir, Bubulis ir Jelgavas Soprano. Visīstākais. Nebrīnīšos, ja pat Rāviņš atļauju saviem lēmumiem paprasa KULK Bubulim... ;)
Kā gan citādi izskaidrot, ja citur novados un pilsētās vairums atkritumu monopolistu ir pašvaldības uzņēmumi, bet Jelgavā ir kopuzņēmums ar pietuvinātu privāto... :) Privātie miskastu vedēji būt ok, bet tad lai tādu ir vairāk un lai savā starpā konkurē - gluži kā kanalizācijas bedru sūknētāji.
Atkritumu monopols konkrētā vietā nav nepieciešamība tālākais atkritumu šķirošanas, pārstrādes un noglabāšanas ķēdei - te nu lai dome neatlaiž melu demagoģiju. :)

pirms 8 gadiem, 2012.10.10 12:25

to labak

Tas ir vispretīgāk , kad tevi apzog , zobus atņirguši , pazīstami cilvēki

pirms 8 gadiem, 2012.10.10 10:54

Andrejs

Ideali un lai naudiņa paliek svā kabatā būvē itkā Igate uz papīra reāli KULK un naudiņa paliek savā kabatā bet vai tā drīks neviens nebauda laikam sasmērēts visur kur vajag pārāk droši tur pa Jelgavu daži ņemas ;)

pirms 8 gadiem, 2012.10.10 08:07

nu re

Atkal Jelgavas mafija ar Bubuli priekšgalā "apgūst " Eiropas miljonus . SIA Jelgavas komunālie pakalpojumi apsaimnieko tikai nodokļu maksātāju naudu , bet Bubulis gadā saņem dividentēs 340 tūkst . latu. Monopolists dara kā grib un pelna cik grib . Mafija rullē.

pirms 8 gadiem, 2012.10.09 23:41

Vietējās ziņas