Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atrod nelegālu izgāztuvi (FOTO) 10

Veicot medību teritorijas apgaitu Jelgavas novada Valgundes pagastā, Klīves grāvja apkaimē (apmēram trīsarpus kilometru attālumā no Kalnciema šosejas) medību kolektīva “Klīves mednieks” biedrs Aivars Rokjānis atklāja nelegālu atkritumu izgāztuvi, kurā jau ilgāku laiku nomaskējot bērti stikli un būvgruži. Pēdējā atkritumu pievedumā  bijuši būvgruži un sadzīves tehnika. Pēc mednieka aplēsēm, atkritumi pievesti beidzamā pusgada laikā. Zemgales virsmežzinis Jānis Grava informāciju par atkritumiem nodevis meža īpašniekiem – akciju sabiedrībai “Latvijas valsts meži”, kas sola jūnijā vietu sakopt. Meža īpašnieku pārstāvis “Ziņām” teica, ka pērn Jelgavā tika atklāta persona, kas sludinājumos piedāvāja  atkritumu izvešanas pakalpojumus un savākto kravu izgāza mežā. 
Savukārt mednieks Aivars Rokjānis, kuram ir aizdomas, ka mežu piesārņo kāds no vietējiem, “Ziņām”  nosūtīja šādu vēstuli: “Tu, kurš esi nesen veicis sava mājokļa, visticamāk, virtuves remontu! Aizvāc savus izgāztos celtniecības atlieku atkritumus un nolietoto sadzīves tehniku no Klīves meža 120.kvartāla. Tu esi vareni pastrādājis un ierindojis sevi Cūkmena kategorijā.

Visu rakstu lasiet 21.maija “Zemgales Ziņās”

Foto: Aivars Rokjānis

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Joske

Tur derētu izlikt novērošanas kameras.To kropli pieķert un likt aizvākt visu cūcību līdz pēdējai kripatai!

pirms 7 dienām, 2020.05.21 17:06

Resnais

tad jau pie katra koka kamera jāpieliek.

pirms 7 dienām, 2020.05.21 18:00

Resnais

minēšu, tas ir krievu ekonomiskais bēglis fūrists.

pirms 7 dienām, 2020.05.21 18:03

Ant

nu jā iepirkuma maisiņš'' MAGNIT'' atkal urla kāds pacenties.

pirms 7 dienām, 2020.05.21 18:18

Jelgavnieks

Bagāts atkritumu radītājs, ja jau metālu pat izmetis.

pirms 6 dienām, 2020.05.22 00:08

Priede

Nu kāāā??? tā var? Ja atrastu vainīgo- līdz pēdējai kripatai likt salasīt! Redz, uz mežu ir laiks un pietiek spēka aizbraukt, bet līdz atkritumu laukumam nevelk? Kas tie par cilvēkiem?

pirms 6 dienām, 2020.05.22 09:23

Jelgavniece

Diemžēl tāda līmeņa cilvēki Jelgavā ir daudz. Apbraukā vai apstaigā Jelgavas nomales un meklē vietas, kur izgāzt būvgružus, izmest savas nolietotās riepas vai citus sadzīves atkritumus. Nu nav iespējams visas zemes joslas un visas takas norobežot ar elektrizētam dzeloņdrātīm. Būvgružus pat atļaujas izgāzt zem ziedošiem ceriņu krūmiem. Pat pāri privātmāju žogiem nereti tiek pārmesti atkritumu maisi un tukšās pudeles. Nepatīkami dzīvot tādā sabiedrībā.

pirms 6 dienām, 2020.05.22 10:29

Sept

Pie Zanderu kapiem stāv lielie konteineri kapsētas atkritumiem.Bet ir tādi cūkotāji,kuri atved un samet tur ledusskapjus un citus savas mājas atkritumus.

pirms 6 dienām, 2020.05.22 13:57

Bet

Tas taču jebkurā gadījumā ir trīs soļus labāk nekā izmest mežā

pirms 3 dienām, 2020.05.25 01:20

Vietējās ziņas