Augstskolas bibliotēka aicina izmantot elektroniskās datu bāzes 5

LLU Fundamentālajā bibliotēkā pieejamas vairākas tiešsaistes datu bāzes, kuras var izmēģināt bez maksas.

Kā liecina augstskolas portālā pubilcētā informācija, bezmaksas izmēģinājumiem līdz 3.oktobrim pieejama ārzemju grāmatu un žurnālu datu bāze «Ebrary», kurā var atrast informāciju daudzās nozarēs: lauksaimniecībā, izglītība, vēsturē, likumdošanā, tehnoloģijās un citās jomās. Savukārt «SAGE Reference Online Handbook Collection» bez maksas var izmēģināt līdz 15.oktobrim. Konsultācijas par datu bāžu izmantošanu var saņemt LLU Bibliogrāfiskās informācijas nodaļā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Ilze

Pat pie visnevainīgākajiem tekstiem kāds darvas karoti vēlās pieliet.

pirms 11 gadiem, 2009.09.22 10:37

Arī

LLU šādas datubāzes jau piedāvā daudzus gadus! Tikai šoreiz akcents ir uz grāmatu datu bāzi Ebrary. Tā ir ļoti dārga datubāze, bet šobrīd tā ir pieejama un par to universitātei nav jāmaksā. Nav zināms, vai šajos krīzes apstākļos LLU to varēs iegādāties.

pirms 11 gadiem, 2009.09.22 08:16

LU

Nu gan brīnums! LU jau sen piedāvā saviem studentiem daudzas ārzemju zinātnisko rakstu datu bāzes,turklāt tām var piekļūt arī no mājām, izmantojot LU IP adresi un studenta paroli. LLU tā kā būtu pēdējais laiks sākt ātrāk attīstīties!

pirms 11 gadiem, 2009.09.21 16:55

students

Vēlēšanās apmeklēt LLU pils bibliotēku zūd bibliotēkas datortelpas ĻOTI NELAIPNĀS DARBINIECES DĒĻ. Vairākas reizes , kad nācies apmeklēt bibliotēku šīs darbinieces maiņas laikā , attieksme no šīs nīgrās sievietes ir tāda :" ko tu te vispār atvilkies?".

pirms 11 gadiem, 2009.09.21 12:12

Vietējās ziņas