«Auto fans» tiesā apstrīdēs Konkurences padomes uzlikto sodu 6

SIA «Auto fans» pirmdien plāno iesniegt prasību tiesā pret Konkurences padomi (KP) lietā par vienošanās slēgšanu savā starpā saistībā ar minimālās cenas noteikšanu riepu montāžas un remonta pakalpojumiem.

Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Ziedonis Jasevičs informēja, ka uzņēmuma jurists pirmdien plānojis iesniegt tiesā prasību, kurā tiek apstrīdēts KP piemērotais naudas sods uzņēmumam par vienošanās slēgšanu savā starpā saistībā ar minimālās cenas noteikšanu. Kopā KP noteikusi sodu septiņiem autoservisiem Jelgavā.Jasevičs skaidroja, ka pagājušās nedēļas nogalē uzņēmuma ārštata jurists ar viņu saskaņojis pieteikumu. Uzņēmējs nezināja, kurā tiesā to iesniegs, jo paļaujas uz jurista kompetenci, tāpat esot iespējams, ka pieteikumu varētu iesniegt arī otrdien.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

FFFF!

Nezinu, kas ir transis, bet netaisos glabaat kaut kaadas s.... kviitis gadiem.

pirms 11 gadiem, 2009.07.21 19:00

FFFF!

to Tukums: kaa tad, pateikshu, saaksiet uzkasiities Tukuma meistariem, baigi vajag! Sen visas kviitis izmetu, bet bija gadiijums, kad pilniigi vienas un taas pashas detaljas mainiija ritoshajaa daljaa 3reizes ar paaris meeneshu starpiibu un uz maniem iebildumiem par garantiju nosmiineeja un taa zheeli paskatiijas - jaa, esmu sieviete, no auto nesaprotu tik daudz, cik servisa darbinieki, bet neesmu stulba tirgus baaba! Un ja jau es, sieviete buudama, atradu Tukumaa labu meistaru, tad arii citi atradiis, kam vajadzees! Tagad No Problem, autinsh iet kaa bite, beedu nezinu, varu tikai teikt, ka par Auto fanu man ir slikts iespaids. Nesaku, ka taads ir visiem.

pirms 11 gadiem, 2009.07.21 17:36

fufo

Stāvi remonta laikā klāt, ja neatļauj, brauc uz citu servisu, kur tevi nenovirza uz blakus telpām piem. kafiju dzert.

pirms 11 gadiem, 2009.07.21 12:15

FFFF!

Labaakais eediens latvietim ir cits latvietis! Man tai skaitaa man. Tik maksaa par ritoshaas daljas remontu ik pa diviem meeneshiem, jo, redz, garantiju Jelgavaa neviens nedod!!!! nez kaapeec tikai, to pashu remontu veicot Tukumaa 2x leetaak, uz gadu bij` miers! Meistars Tukumaa teica, ka nekaadas detaljas tur nav mainiitas, tik iesmeereets, lai neskan kaadu laiku - a kaa pieraadiit????
Njammmmmm :))))

pirms 11 gadiem, 2009.07.21 11:31

eppo

Ka tik "krutajam" servisam nepietrūkst naudiņas ārštata juristam.

pirms 11 gadiem, 2009.07.20 19:16

Vietējās ziņas