Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Autoceļa Dobele – Lestene – Tukums pārbūvei paredzētos 4,5 miljonus novirzīs citiem ceļu posmiem 28

Satiksmes ministrija nolēmusi 4,5 miljonus eiro, kas iepriekš bija paredzēti vietējās nozīmes autoceļa posmam Dobele – Lestene – Tukums (V1101) pārbūvei, novirzīt četriem reģionālas nozīmes ceļiem asfaltbetona seguma atjaunošanai, informē satiksmes ministra Tāļa Linkaita (JKP) padomniece komunikāciju jautājumos Aļona Zandere.

Finansējums tiks novirzīts ceļa Pļaviņas – Madona – Gulbene (P37) posmam, ceļa Kuldīga –Aizpute – Līči (P112) posmam, ceļa Dagda – Aglona (P60) posmam, kā arī ceļa Vecumnieki –Nereta – Subate (P73) posmam. Tādējādi jauns asfaltbetona segums tiks uzklāts ap 48 kilometriem autoceļu.

Iepriekš nauda bija ieplānota 8,3 kilometrus garam vietējas nozīmes autoceļa posmam Dobele –Lestene – Tukums, kas ir apmierinošā stāvoklī, bet tā pārbūve nav steidzama.

"Vērtējot veicamo darbu apjomu Latvijas autoceļu tīklā, konstatējām, ka situācija ir kritiska un atsevišķus posmus ir steidzami jāatjauno. Autoceļa Dobele-Lestene-Tukums satiksmes intensitāte ir 364 automašīnas diennaktī, un lielākās sūdzības ir par to, ka grants seguma ceļš vasarā ļoti put. Lai atrisinātu problēmu, pietiktu ar ceļa mitrināšanu. Nav racionāla pamatojuma, kāpēc iepriekšējās valdības laikā finansējuma trūkuma apstākļos tika pieņemts šāds neloģisks lēmums. Saskatu šeit ne tikai nesaimniecisku rīcību ar valsts naudu, bet arī iepriekšējā satiksmes ministra privātās intereses," norādīja ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Butāns.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 28

Elīna

Ceļš nav nemaz apmierinošā stāvoklī, bedres vietām ir dziļākas par plaukstas garumu, par ceļa putēšanu ir atsevišķs stāsts, bet, protams, tos, kurus putekļi neskar to nejūt. Jau kuro gadu atliek ceļa remontu, tā vietā nesaprotamu iemeslu dēļ pārbūvē blakus esošos lauku ceļus, kur satiksmes intensitāte ir varbūt lidz 10 mašīnām diennaktī, ne vairāk.
Ja ceļu putēšanu ir tik viegli novērst, tad lūdzu gaidīsim ceļu mitrināšanu ik katru pusstundu, īpaši vasaras karstajā laikā.

pirms gada, 2019.06.03 20:35

mia

jocīgais, ceļus mitrina ar īpašu līmi, kuru uzklāj lietus laikā un tad ceļi neput vairākus gadus

pirms gada, 2019.06.04 10:19

Linda

Putekļi ir briesmīgi. Es dzīvoju 10 metrus no ceļa, vasarā, it īpaši karstā laikā, nav iespējams attaisīt logu. Viss dārzs ir putekļos. Pats ceļš ir sliktā stāvoklī. Šajā rudenī ceļā bija tik daudz bedres, ka es domāju līdz mājām netikšu. Ceļā knapi varēja atrast vietu, kur kaut cik ir līdzens , jau grāvmalā dažreiz nācās braukt. Pavasarī ir tādi dubļi, ka tajos var noslīkt. Ja solat, tad dariet!

pirms gada, 2019.06.03 20:48

Problema

Mērkaķiem sèźot Rīgà laikam labàk zināms kà bauriem dzīvot....Gaidu linkaiti rudenī pèc lietavām šo lielisko ceļa posmu aplūkot, ja varēs nesalaužot auto atgrabinàt šurp....Un ja tik vienkārši ar putekļiem ir tikt galā, ko līdz šim neviens supermitrinātšjs nav manīts, ko a ????

pirms gada, 2019.06.03 20:49

Problema

Un vēl... Vai varonīgais jaunievēlētiais ministriņš nevarētu pateikt cik ir izsviesta naudiņa par šī ceļa projektēšanu, kas norisinājās 2 gadu garumā...

pirms gada, 2019.06.03 21:05

Dace

Ceļa projektèšana un izpète norisinàjàs 3 gadus. Un tagad šì nauda ir izsviesta vèjà, kas starp cit ir nodokĺu maksàtàju nauda.Vai tà nav izsaimniekošana?

pirms gada, 2019.06.03 21:24

Juris

Ceļš ir absolūti drausmīgs! Ar mašīnu vispār nevar pabraukt, bedres ik pēc pusmetra. Ar riteni braukt arī neiespējama misija. Mums solīja jaunu ceļu, kapēc jūs šo solījumu laužat, es biju tik priecīgs, kad uzzināju par ceļa atjaunināšanu, bet tagad esmu ļoti vīlies un dusmīgs. Ceļa mitrināšana absolūti neko neatrisinās, viss debīlākā ideja,ko esmu dzirdējis, tad jau labāk es pats ar savu dārza šlūteni iešu laistīt to ceļu, nekā gaidīšu kamēr jūs no savām ****ām piecelsieties, lai vienreiz mēnesī veiktu ceļa mitrināšanu. Šīs ziņas visu dienu man izbojāja! Paldies, par neko!

pirms gada, 2019.06.03 21:34

Dace

Pats interesantākais ir tas, ka Valsts ceļi uzskata, ka ceļa mitrināšana ir ekonomiski neizdevīga un neekonomiska. Bija jau noslēgts līgums par ceļa pārbūvi, un ministrelis izdomāja šo līgumu lauzt, jo naudu vajadzēja savējiem. un , ziniet, ko JKP Eiroparlamenta deputāti pirms ES parlamenta vēlēšanām teica par šo ceļu un līgumu, kad iebildām, ka valstij būs jāmaksā soda nauda par līguma laušanu, viņu atbilde bija, - ja būvnieks vēl kādreiz gribēs jelkādu valsts pasūtījumu, tad parakstīs nepīkstot. Tie bija JKP darboņu K. Feldmaņa un vēl viena Saeimas deputātāta (uzvārdu neatceros)vārdi. Sašutums un dusmas ir milzīgs. Tā vienkārši, vienam ienāk prātā paranoiska doma, ka Augulim šeit ir bijusi personīga ieinteresētība, un viss.... Stulbuma un debīlisma kalngals!!!

pirms gada, 2019.06.03 22:02

Jurijs

Labdien Vaitad nevajadzēja apspriesties ar iedzīvotājiem pajautāt ko šie saka nevis uz savu galvu novērtēt ka ceļi ir labi piem tukums lestene gada div reiz tiek tikai greiderets un arī tikai tad kad piedraud Beztabu izsaukt plusa grāvmalas nevienam neinteresē pļaut tas pieder ceļa daļai

pirms gada, 2019.06.03 22:08

Alvis

Ceļš ir apmierinošā stāvoklī? kad? Vasaras mēnešos? Pavasarī un rudenī to par apmierinošu nemaz nevar nosaukt, bedre pie bedres un nejau tās mazākās????

pirms gada, 2019.06.04 00:12

Sergejs

Ka man jau apnīk šis te vis kādreiz dzīvoju tajā ceļa posmā un jau ceļi ir drausmīgi un lkm jau neviens nesagaidīs tur to asfaltu

pirms gada, 2019.06.04 00:35

?

Kurš tur stāvēja un diennakti skatija auto, kas brauc??

pirms gada, 2019.06.04 01:46

Šoka

Ko ta tagad visu atstas pusraktu un neko talak nedaris???kautkada slima domasana,iesak darbu un pec tam lauž cilvekiem solijumu,ta ir cilveku manisana!!!tad jau tiltu ar atstas noarditu.

pirms gada, 2019.06.04 10:52

nu ja

Linkaitim Rīgā sēžot viss ir labāk redzams-kur taisīt ceļu, kur nē. Nožēlojama rīcība...Un latvijas valsts ceļi baidīdmies no ministra pakļaujas spiedienam. Arī nav bijuši uz vietas- viss notiek Rīgā, laukos jau neko nevajag, jo nav vēlētāju!

pirms gada, 2019.06.04 11:30

skaidrs

Ko jūs te cepaties?Viss tika saskaņots ar Tukuma domi un vietējo pašvaldību.Tā kā no viņiem arī prasiet.Ne jau Linkaits vienpersoniski to izlēma.Pašvaldībai vajadzēja savu labumu,līdz ar to piekrita naudiņu atdot citiem.

pirms gada, 2019.06.04 13:33

Baiba

Tā nu gan nav taisnība! Pāsvaldība iebilsts, par to ir sarakste ar SM. Kā var būt saskaņots ar Tukuma domi, šis ceļa posms vispār atrodas DObeles novadā. Kāds pašvaldībai labums, atdodot naudu citiem?

pirms gada, 2019.06.05 14:14

zoja

bet toties ceļu Jaunpils - Annenieki, kur pa dienu brauc ne vairāk par 36 automašīnām mēs asfaltējam, labiekārtoja, ak jā, kāds izbijis ministrelis no Dobeles un Jaunpili laikam vizinās, tā nav izsaimniekošana, a te vesels pagasta centrs putekļos. Bravo JKP.

pirms gada, 2019.06.04 15:43

Šoferis

Cilvēki brauc katru dienu strādāt uz Dobeli, Jelgavu Rīgu, pa šo, slapjajā laikā neizbraucamo ceļu.
Tiek lauztas mašīnas, lai tiktu uz darbu. Ceļš mūs padara nabagus, jo mašīnas ātri pārvēršas lūžņos.
Vasarā nogreiderēts, ceļš līdz pirmajam lietum ir gluds un plats , bet cienījamie SM lēmēji,atbrauciet rudenī un pavasarī!

pirms gada, 2019.06.04 16:37

Nugan

Esmu bezpartejiskā, kāpēc man jāciešs dēļ partiju kašķiem??
MAN VAJADZĪGS CEĻŠ!

pirms gada, 2019.06.04 16:42

Savejais

Butu balsojusi jus par Zzs kurus tik aktivi saucat par zagliem utt cels butu... Ne velti senie letini teica labak zinama nelaime neka nezinama laime ... Jaunas valdibas prioritate ir apstadinat un partraukt visu ko darija iepriekseja valdiba lai vai tur kas...

pirms gada, 2019.06.04 18:04

Mērkaķi

Kāds iepriekšējam ministram sakars ar ceļu Dobele -Lestene???
Par sakarību varētu runāt saistībā ar ceļa posmiem Miltiņi- Lejasstradi, vai Annenieki- Jaunpils.
Dobeles pagasta iedzīvotāji, tāpat kā visā Latvijā balso par dažādām partijām..te nedzīvo tikai ZZS, vai JKP!!!!

pirms gada, 2019.06.05 13:56

Edgariņš

Nu lūk,un tagad arī sākam pamazām izjust, ko nozīmē- mums lau neko jaunu nevajag. Sāksim ar vēja ģeneratoriem...

pirms gada, 2019.06.06 06:43

Dobelnieki

Iebāz tos vēja ģenerātorus sev plakaniski.

pirms gada, 2019.06.07 01:52

Vietējās ziņas