Basketbols. «Zemgalei» smags zaudējums pret BK «Barons» (papildināta) 3

Šodien, 4.decembrī, Rīgā, Daugavas Sporta namā mājinieku BK «Barons» komanda burtiski sagrāva «Zemgali» ar 26 punktu starpību - jelgavnieki zaudēja ar 54:80.

Sākuma sastāvā no zemgaliešiem laukumā devās Ilmārs Bergmanis, Jānis Bambis, Edgars Krūmiņš, Armands Seņkāns un Salvis Mētra, un pēc 20 sekundēm A.Seņkāns jau atklāja spēli ar divpunktu metienu no apakšas, un pirmais periods bija raksturīgs ar diezgan līdzīgu cīņu. Pēc neizšķirtā 7:7 BK «Zemgale» komandai klājās arvien grūtāk, neskatoties uz spēlētāju maiņu. S.Mētra un Andris Justovičs vēl centās demonstrēt cīņas sparu, panākot 16:16, taču pirmās ceturtdaļas beigas, kā to vēlāk varēja secināt jau noteica spēles toni - «Zemgale» zaudēja ar 17:21.Otrās ceturtdaļas vidū BK «Zemgale» laida laukumā Ģirtu Celmu, kurš uzspēja «pierakstīties» ar trāpīgu trīspunktu grozu, taču tieši trāpīguma mūsējiem šodienas spēlē kopumā trūka, jo mājinieku trīspunktnieki bija biežāki un precīzāki, kas lielā mērā veicināja kraso punktu starpību spoēles iznākumā. Arī otrās ceturtdaļas beigas iezīmēja vēl ne tik nenovēršamu, taču jau augošu starpību - 30:44.Interesanti ka trešajā ceturtdaļā abām komandām bija vismazāk grozu, visvairāk pūļu tika veltītas cīņai laukumā, ko bieži pārtrauca spēlētāju maiņas. Un šajā periodā BK «Zemgale» izmisīgi centās tikt galā ar nelāgo mača tendenci. Gan BK «Barons» komandai, gan zemgaliešiem trāpījās vien pa četriem groziem katrai komandai, taču kopsummā jau - 38:53.Pēdējās ceturtdaļas varonis bija BK «Barons» rekrūtētais Oritsevejinmi Efežuku, kurš burtiski meta grozu sērijas. Šo Jamaikas aizsargu, kurš šo sezonu sāka Spānijas klubā «Tenerife Rural», līdzdalībai Latvijas Basketbola līgas čempionātā BK «Barons» pieteica pagājušo piektdien - 28.novembrī. 1,96 metrus garais Efedžuku ir Jamaikas izlases uzbrukuma līderis. Tieši šajā periodā mūsējie tika sagrauti, neatstājot vairs nekādu cerību. Iznākumā - 54:80.Nākamā BK «Zemgale» spēle būs 8.decembrī, pulksten 19 Jelgavas Sporta hallē pret lietuviešu «Alytus» Baltijas Basketbola līgas (BBL) Izaicinājuma kausā, kurā pagaidām mūsējiem šosezon veicas labāk nekā LBL.Latvijas Basketbola līga, 1.divīzija. 4.decembrisBK «Barons» - BK «Zemgale» 80:54 (21:17, 23:13, 9:8, 27:16)BK «Zemgale»: Seņkāns 11, Mētra 10, K.Krūmiņš 7, Meikšāns 7, Bambis 4, A.Justovičs 4, Celms 3, E.Krūmiņš 3, Bergmanis 3, Rozītis 2BK «Barons»: Timermanis 16 (6 atl.b.), Helmanis 15, Efedžuku 13, Raiskums 9, Sirsniņš 8 (5 rez.p.), Feldmanis 5, Zorins 5, Pīternieks 3, Regsdeils 3, Vītols 3, Šlesers, Bedrītis

Komentāri 3

Redakcija

Fotoattēlam ir tikai ilustratīva nozīme.

pirms 10 gadiem, 2009.12.05 21:39

petriņš a

nu ļoti skaists kadrs, "pilns"!malacis samcov, tā turpināt!

pirms 10 gadiem, 2009.12.05 11:50

slammer

ek, žēl, neredzēju klātienē... to jamaikieti gribējās paskatīt... :DDD tikai pāris minūtes uzspēlējis un trešais rezultatīvākais! :DDDD
Beidzot Zemgale var izbaudīt īstu basketbolu. Jācer, ka no tā pratīs mācīties.

pirms 10 gadiem, 2009.12.04 21:40