Bez rezultāta noslēdzies Jelgavas pašvaldības konkurss uz galvenā arhitekta amatu 7

Bez rezultāta noslēdzies Jelgavas pašvaldības izsludinātais konkurss uz Būvvaldes vadītāja vietnieka-galvenā arhitekta amatu, aģentūra LETA uzzināja pilsētas pašvaldībā.

Konkursā pieteicās viens kandidāts, kurš neiesniedza nepieciešamos dokumentus. Līdz ar to konkurss noslēdzies bez rezultāta.

Pašvaldības pārstāve Līga Klismeta skaidroja, ka pašlaik jauns konkurss uz amatu netiek plānots.

Jau ziņots, ka pašvaldība meklēja speciālistu, kura galvenie pienākumi ir nodrošināt arhitektoniskās kvalitātes principu ievērošanu Jelgavā, nodrošinot būvju, reklāmas objektu un citu arhitektūras elementu iekļaušanos ainavā un pilsētvidē, kā arī izvērtēt reklāmas un reklāmas objektu risinājumus un pilsētvides vizuālo kvalitāti. Tāpat galvenajam arhitektam nepieciešams izvērtēt būvniecības ieceru publiskās apspriešanas nepieciešamību, uzraudzīt būvniecības ieceru materiālu izskatīšanu un izvērtēšanu, lēmumu projektu sagatavošanas procesu.

Speciālistam arī jāpiedalās būvniecības ieceru izvērtēšanā Būvniecības informācijas sistēmā, jāizvērtē būvju arhitektoniskais noformējums, fasāžu un arhitektonisko elementu risinājumi. Pienākumos noteikta arī nepieciešamība pārstāvēt Būvvaldi ar domes lēmumiem vai pašvaldības administrācijas amatpersonu rīkojumiem izveidoto komisiju un darba grupu darbā.

Būvvaldes vadītāja vietniekam arī jāierosina un jāizstrādā lēmumu, noteikumu un citu dokumentu projekti, kā arī jāsniedz konsultācijas pašvaldības administrācijas darbiniekiem, iestāžu vadītājiem un apmeklētājiem.

Arhitektam piedāvātā alga bija 1800 eiro.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Forest

Saprotami,ka amatam ar tik lielu atbildību un,tik mazu algu nav pretendentu.

pirms 27 dienām, 2021.09.25 19:19

Kārlis

To kretīnu, kurš rekonstrukcijas ietvaros projektēja auto stāvvietas Loka maģistrālē 3, 5, 7, un uz priekšu kopā ar to ākstu, kurš to visu apstiprināja, vajag laiz kājām iekārt stāvvietas laternā tā, lai katru reizi, kad auto jānovieto Krūza, Pērnavas stāvvietās vai kur vēl tālāk, šiem varētu iebliezt pa tiem tukšajiem pauriem!

pirms 27 dienām, 2021.09.25 19:40

Gracioso

avīžele pilnīgi nolaidusies - nezin, kas degungalā notiek. Visu uzzina tikai leta.
Tas nekas, ka uz izpilddir vietnieka amatu ar algu 2400 pieņem bez konkursa un augstākās izgļītības? Tas nekas, ka turpina strādāt Jelgavas slimnīcā? Tas nekas, ka e-veselība vēl aizvien jālāpa?
Kādi vēl bonusi gaidāmi naudas plūsmu pareizas virzīšanas amatā iekrāmētajai fake personai?

pirms 26 dienām, 2021.09.26 12:26

plūsmu pareizas virzīšanas

nax vajag augstaako izgliitiibu, ja bez taas var sanjemt 2400?:)

pirms 22 dienām, 2021.10.01 08:05

āksts

Tak nepieņem , deputāti ievēl sēdē!!!

pirms 23 dienām, 2021.09.29 16:42

piedāvātā alga bija 1800 eiro

studentu mekleeja?

pirms 22 dienām, 2021.10.01 08:03

Vietējās ziņas