Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bezdarbnieki par simt latiem strādā labprāt 7

Ar Eiropas Sociālā fonda (ESF) atbalstu Jelgavas pilsētā un rajonā izveidotas 624 tā saukto stipendiātu darba vietas, kur strādājot var saņemt ESF pabalstu jeb tā saukto stipendiju simt latu mēnesī, raksta «Zemgales Ziņas». «Pateicoties ESF stipendiātu darbam, kas sākās septembra beigās, savos mežos un parkos esam sakopuši meliorācijas sistēmas, kā arī veikuši  daudzus citus labus darbus » atzīst Jelgavas pašvaldības aģentūras «Pilsētsaimniecība» mežzinis Pēteris Vēveris.

Pilsētas mežos un parkos viņa virsvadībā strādā astoņas bezdarbnieku brigādes. Tajās ir pa trim četriem vīriem, kas ar mačetēm cērt krūmus un atvases. Kā skaidro aģentūras projektu vadītāja Ilona Lediņa, lielākais darba vietu pieplūdums (235) bija novembrī, kad sākās lapu grābšana. Šīs darba vietas saglabājas arī ziemā, kad jātīra sniegs. Daži bezdarbnieki strādā  pašvaldības uzņēmumā «Zemgales EKO», aģentūrā «Kultūra». Visur atsauksmes par viņiem ir labas. Darba kavējumu dēļ no programmas atskaitīti tikai seši cilvēki.Kā atzīst Nodarbinātības valsts aģentūras Jelgavas filiāles vadītājs Māris Narvils, vēl smagākā stāvoklī ir tie pabalstus nesaņemošie 1054 pilsētas un rajona bezdarbnieki, kuri gaida rindā uz stipendijas darba vietām, kas lielākā skaitā varētu atbrīvoties tikai aprīlī, martā.Plašāk lasiet «Zemgales Ziņu» 17.decembra numurā.*Drukātas avīzes saturs pieejams arī portālā zz.lv, ko var atrast sadaļā «Avīze» vai spiežot šeit . *Reģistrējoties portālā, tā konta papildināšana iespējama, spiežot šeit .*Tāpat portālā iespējams abonēt avīzi, par ko sīkāka informācija - šeit .

Pievieno komentāru

Komentāri 7

efa

jā ,arī es pirms kāda laika 1 līnijā redzēju kādu vīrieti cērtam zarus,jeb pareizāk sakot guļot un sapņojot...neiet runa par 100 ls vai 200. Cilvēks,kas ikdienā ir pieradis strādāt un godīgi ar atbildību,šādi lēni kustēties nemācēs.....tas tiešām ir jāmāk.....:)Mani tas nošokēja. Tāds arī par 300 latiem nekustēsies....Un ja kādam nepatīk šie 100 lati-ir vēl daudzi gribētāji ,kas strādās par šo naudiņu,lai tikai būtu. Ja tiešām tāda iespēja bezdarbniekiem ir dota,tad vajadzētu pakontrolēt šos darboņus,lai nebūtu tā kā raksta-te pusdienu nodzer,te noguļ.

pirms 10 gadiem, 2009.12.18 21:02

jolis

ko Jūs te varat gudri spiest, johaidīi, ejat paši un strādājat pa 100ls šitādos apstākļos un veselu dienu...diez vai paši būtu ar mieru darīt darbus, ko citi nekad nedara...

pirms 10 gadiem, 2009.12.18 12:56

vvv

Jā Svētes pagastā d.s Atpūta cērt krūmus, bet tagad nocirstas arī visas plūmes kas bija stādītas kā putekļu aizsegs dārziem.

pirms 10 gadiem, 2009.12.18 11:21

Ērikonkuls

Viena daļa darba laikā (šad un tad), piemēram, Bērvircavā lieto alkoholiskos dzērienus (ilgstoši) un nestrādā vispār. Jelgavā viens otrs strādnieks izsauca neviltotu smaidu, jo tik lēni kustēties griežot un lasot koku zarus ir jāmāk. Īsi sakot kontrole nekāda. Bet par šo naudu labi, ka tā.

pirms 10 gadiem, 2009.12.18 10:30

kakaaa

ilona un maaris - cik labpraat juus straadaatu par 100 Ls?

pirms 10 gadiem, 2009.12.18 09:11

ribo

strādā gan tie cilvēki kusli it sevišķi 1 līnijas rajonā. Peldu ielā gan sievietes čakli strādāja

pirms 10 gadiem, 2009.12.18 08:49

Vietējās ziņas