Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Bibliotēkā vāc mantas un līdzekļus dzīvnieku atbalstam

Saistībā ar Labo darbu nedēļu, kas Latvijā tiks atzīmēta no 22. līdz 28.oktobrim, Jelgavas Zinātniskā bibliotēka (JZB) aicina jelgavniekus atbalstīt bērnu bibliotēkas «Zinītis» aizsākto iniciatīvu nest arī uz JZB sadzīviskas mantas, kā segas, dzīvnieku rotaļlietas, barību un citas, kas varētu noderēt Jelgavas dzīvnieku patversmes iemītniekiem.

Zinātniskās bibliotēkas pirmā stāva foajē ir novietota kaste ziedoto mantu glabāšanai. «Aicinām nest dažādas dzīvniekiem noderīgas lietas - segas, dvieļus, dzīvnieku piederumus, kuras bibliotēkas darbinieki nogādās Jelgavas dzīvnieku patversmē,» aicina JZB pārstāve Ligita Lapiņa.Tāpat bibliotēkas foajē ir izlikta ziedojumu kastīte, kurā savāktie līdzekļi tiks atdoti biedrības «Minku SOS» darbībai palīdzības sniegšanai bezsaimnieku kaķiem.Dzīvniekiem noderīgās sadzīviskās mantas var nest arī uz bērnu bibliotēku «Zinītis».Jau pērn saistībā ar Starptautisko Dzīvnieku aizsardzības dienu JZB aicināja palīdzēt bezmāju kaķiem pilsētā, ziedojot naudu to sterilizācijas operācijai. Ar darbinieku un apmeklētāju palīdzību kopumā tika saziedoti 32 lati, kas ļāva operāciju veikt diviem bezmāju kaķiem. Viena no kaķenēm turpina savu ielas kaķa dzīvi, un to nereti var sastapt Meiju ceļā veikala «Maxima» apkārtnē, savukārt otra, kurai dots vārds Pūcīte, mācās nebaidīties no cilvēkiem un socializēties savās pagaidu mājās, lai tuvākajā nākotnē varētu doties pie saviem jaunajiem saimniekiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas