Bitenieki savās dravās uzņems apmeklētājus

“Medus diena dravā'”, kad bitenieki tradicionāli visos Latvijas novados aicina savās dravās ikvienu apmeklētāju, notiks 8.septembrī, informē Latvijas Biškopības biedrības (LBB) pārstāve Līga Lapiņa.

Dravās būs iespējams iegūt zināšanas par bitēm, biškopja profesijas noslēpumiem, dažādām medus šķirnēm, uzzināt kā rodas medus, degustēt un iegādāties biškopības produktus.

Apmeklētājus no pulksten 11 līdz 18 uzņems Atis Vallis no “Lejaslīvēm”, Krimuldas pagastā, Krimuldas novadā, no pulksten 11.30 –15.30 Jānis Rožlapa no “Rozītēm”, Beļavas pagastā, Gulbenes novadā, kā arī no pulksten 10 līdz 14 Teodors Pivars no “Maigām”, Rembates pagastā, Ķeguma novadā.

Tāpat šajā dienā no pulksten 10 līdz 16 būs iespēja apmeklēt Visvalža Ausekļa saimniecību “Mauros”, Zentenes pagastā, Tukuma novadā, no pulksten 11 līdz 14 Baibas Tikumas mācību dravu “Strops”, Cīravas pagastā, Aizputes novadā. No pulksten 11 līdz 18 apmeklētājus uzņems Agris Saule “Vīnkalnos”, Medzes pagastā, Grobiņas novadā, bet no pulksten 10 līdz 18 Māris Ērenfrīds “Bišu namiņš”, Zentenes pagasts, Tukuma novads.

No pulksten 12 līdz 18 apmeklētājus gaidīs arī Egita Miķelsone Bauskas ielā 14, Elejā, Jelgavas novadā, kā arī no pulksten 10 līdz 17 Valdis Janovs un Ilmārs Jargans no “Hotel Janne”, Pilsoņu ielā 18, Rīgā.

Ikviens interesents var apmeklēt dravu bez maksas. Biškopji gaidīs gan individuālus apmeklētājus, gan grupas – ģimenes, darba kolektīvus, skolēnus, draugu kompānijas.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas