Bordāns rosinās Covid-19 krīzes laikā slēgt arī azartspēļu zāles 3

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) rosinās Covid-19 dēļ izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā aizliegt arī spēļu zāļu darbību,  informēja ministra preses sekretārs Andris Vitenburgs.

Bordāns uzskata, ka tā ir "kliedzoša netaisnība", ka ārkārtējās situācijas laikā joprojām turpina darboties azartspēļu zāles.

Viņš norādīja, ka ar Ministru kabineta rīkojumu par ārkārtējās situācijas ieviešanu ir aizliegts sniegt saimnieciskos pakalpojumus, kas saistīti ar izklaidi un atrakcijām iekštelpās, tostarp akvaparkos, izklaides un atrakciju centros, batutu parkos.

"Nav pieņemami, ka nekaitīgu un pat vajadzīgu izklaižu organizētājiem ir liegta iespēja sniegt savus pakalpojumus, bet tajā pašā laikā "spēļu elles" turpina izklaidēt savus klientus! Pirmdien [18.oktobrī] valdību veidojošo partiju sadarbības sanāksmē piedāvāšu risinājumu, kā novērst šo netaisnību. Ja azartspēļu organizētāji uzskata, ka valdības rīkojuma punkts par aizliegumu sniegt izklaides pasākumus uz viņiem nav attiecināms, tad Ministru kabineta rīkojumā tiks ietverta konkrēta norāde, ka azartspēles klātienē ārkārtas situācijas laikā organizēt ir aizliegts," solīja Bordāns.

Viņš uzsvēra, ka ārkārtējā situācija ir ieviesta, lai mazinātu kontaktus un saslimstību ar Covid-19 infekciju, un azartspēļu zāļu slēgšanai šajā gadījumā Bordāna ieskatā jābūt pašsaprotamai.

Kā ziņots, valstī līdz 11.janvārim izsludināta ārkārtējā situācija, tādējādi spēkā stājoties vairākiem Covid-19 izplatības novēršanai paredzētiem ierobežojumiem.

Foto: Dienas Bizness

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Dace

Kāpēc jāslēdz azrtspeles. Tāpat tur tikai tiek iekšā vakcinēti. Labāk lai aistaisa ciet robežas lai mazāk brauc no citām valstīm un ieved to zarazu. Kā bija pirmajā pandēmija un saslimstība bija mazāka.

pirms mēneša, 2021.10.16 21:01

Nu

Vai nesaproti,ka Bordāns domā vairāk par vēlēšanām,nekā par tieslietu sakārtošanu.Piemēram Jelgavā gandrīz visas tiesu sēdes tiek pārceltas.

pirms mēneša, 2021.10.16 23:54

Aigars

Lai valdība paskatās uz sabiedrisko transportu ka visi ir pārpildīti ka iekāpt nevar. Tur tiešām var noraut covid. Kāda runa pa 2 metri. Es neaizstāvu spēļu zāles bet tur var tikt iekšā vakcinēti.

pirms mēneša, 2021.10.17 18:49

Vietējās ziņas