Brankās notiks EK pasākums, kurā izcels ar Eiropas fondu atbalstu īstenotās iniciatīvas un projektus 1

Ozolnieku novada Brankās, biedrības "Tuvu" telpās šodien pulksten 16 notiks Eiropas Komisijas (EK) kampaņas "Mans reģions, mana Eiropa, mana nākotne" pasākumā "Laiks laukiem! Ko Eiropa dara kaimiņmājā?" pasākums.

Kā informēja pasākuma organizatori, biedrība "Latvijas Lauku forums", pasākums notiek sadarbībā ar vietējām partnerībām, lai izceltu veiksmīgās iniciatīvas un projektus, kas tapuši ar nozīmīgu un radošu vietējo iedzīvotāju darbu un Eiropas fondu atbalstu.

Pasākuma ievaddaļā notiks dalībnieku ekskursija par biedrības "Tuvu" Sociālās palīdzības centru, izzinot arī pieredzes stāstu Eiropas Savienības (ES) projektu īstenošanā.

Ar labajām praksēm un īstenotajiem projektiem vietējā teritorijā dalīsies AS "Metālmeistars" direktors Andris Skolmeistars, kurš stāstīs par metālapstrādes uzņēmuma izaugsmi. Savukārt par tēmu, kā no izejvielām nonākt līdz saldumu ražošanai un meistarklasēm vēstīs SIA "Positive Foods" līdzīpašniece Ilva Kavicka.

Pasākumā tēmu "Kosmētika un paleolīta laikmets" pieteikusi "Green Wing Paleo Skincare" zīmola vadītāja Ance Dandena, savukārt par Eiropas pienesumu Ozolnieku novada iedzīvotājiem stāstīs Ozolnieku novada Attīstības un projektu daļas vadītājas vietniece ES projektu jautājumos Antra Pošeika.

Par jautājumiem, kas attiecas uz lauku teritorijas attīstību Jelgavas un Ozolnieku novados stāstīs biedrības "Lauku partnerība "Lielupe"" vadītāja Līga Švānberga. Tāpat pasākumā notiks diskusija par lauku teritoriju vajadzībām un ES iespējām uz tām atbildēt.

EK kampaņas "Mans reģions, mana Eiropa, mana nākotne" pasākumā "Laiks laukiem! Ko Eiropa dara kaimiņmājā?" piedalīsies arī Zemkopības ministrijas speciālisti.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 1

es

stāstīs paši sev par saviem sasniegumiem..?

pirms 17 dienām, 2020.10.04 09:48

Vietējās ziņas