Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Būvniecības darbi Zemgales Olimpiskajā centrā turpinās 2

Topošajā Zemgales Olimpiskajā centrā ir uzsākta pamata izveide stadiona skrejceļam līdz asfalta ieklāšanai un izveidots dabīgās zāles futbola laukums, kur šonedēļ plānots iesēt zāli. Notiek BMX trases pamata sagatavošana.

Jelgavas pašvaldības preses sekretāre Līga Klismeta informē, ka, virzoties būvniecības darbiem plānotajā grafikā, 2010.gada 1.septembrī Jelgavā tiks atklāts Zemgales Olimpiskais centrs – modernākā sporta būve Zemgalē. Projekta kopējās izmaksas ir 16 miljoni 260 tūkstoši latu.Septembrī Finanšu ministrija parakstīja vienošanos par 2008.gadā paredzētās valsts galvojuma daļas 1,7 miljonu latu apmērā piešķiršanu Zemgales Olimpiskā centra celtniecības turpināšanai. Pēc līdzekļu saņemšanas, darbu atsāka SIA «LEC». Par šiem līdzekļiem tiks pilnībā nosiltināta multifunkcionālā sporta halle, ēka pieslēgta centralizētajai siltumapgādei un elektrotīkliem. Ēkā ir izbūvēta apkures, vēdināšanas un kaloriferu siltumapgādes sistēma. Teritorijā pabeigti ārējie ūdens kanalizācijas un drenāžas sistēmas tīkli, izbūvēti zemsprieguma kabeļi.Patlaban turpinās procedūra starp Finanšu ministriju, Valsts kasi, Latvijas Olimpisko komiteju un «Swedbank» par valsts garantētā aizdevuma piešķiršanu 3,8 miljonu latu apmērā. Par šiem līdzekļiem tiks pilnībā pabeigta halles ēka, ieskaitot sporta iekārtas un aprīkojumu. Izmantojot šos finansu resursus tiks iegādātas mēbeles sportistu ģērbtuvēm, birojam un kafejnīcai, kā arī kafejnīcas aprīkojums.Lai pilnībā pabeigtu sporta kompleksu, SIA «Zemgales Olimpiskais centrs» ņems kredītu 3,2 miljonu latu apmērā. Nodrošinot projekta īstenošanai nepieciešamo Jelgavas pilsētas pašvaldības līdzfinansējumu, pašvaldība projektā līdz 2014.gadam veiks ieguldījumu naudā. Šie līdzekļi ir vajadzīgi, lai iekārtotu sporta laukumus, veiktu labiekārtošanas darbus (bruģakmens segumi, asfaltēti stāvlaukumi, karogu masti, zālājs, žogs sporta spēļu un futbola treniņu laukumiem, u.c.), veiktu stadiona apskaņošanu, ieklātu futbola treniņu laukuma segums un pilnībā rekonstruētu BMX trasi.Multifunkciālajā sporta kompleksā atradīsies vieglatlētikas stadions ar skrejceliņiem un sektoriem dažādām sporta disciplīnām, kā arī FIFA prasībām atbilstošs futbola laukums ar dabīgā zāliena segumu, paredzot 1500 skatītāju vietas tribīnēs. Multifunkcionālajā sporta hallē būs sporta spēļu laukumi un skatītāju tribīnes ar 2014 vietām. Āra teritorijā tiks izveidots treniņu futbola laukums un sporta spēļu laukums ar sintētisko segumu, kā arī pludmales volejbola laukums.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Mr Bloomberg

ta jau laikam būs ok... citādi dzirdētas bažas par BMX trases bojāeju, bet ja pārtaisīs, tad cerams, ka uz labāku...

pirms 10 gadiem, 2009.10.28 22:46

Vietējās ziņas