Caune atkal sūta savas relīzes un aicina balsot pret «divvalodības purvu» 38

Pēc ilgāka pārtraukuma Jelgavas novada Domes vadītājs Ziedonis Caune atsācis sūtīt it kā paša gatavotās preses relīzes. Vienā no tām viņš aicina iedzīvotāju nestāvēt malā un piedalīties 18.februāra referendumā, balsojot pret krievu valodu kā otru valsts valodu.

«Vai nav nejēdzīgi ko tādu rīkot? Uzskatu, ka latvieši mūžam ir bijuši pietiekami spēcīgi un gudri, lai izcīnītu savu vietu zem saules, kāpēc tagad būtu jāmaina vēstures notikumi un jāapgāž viss, par ko reiz cīnījāmies?» savā paziņojumā jautā Z.Caune.Domes priekšsēdētājs ir neizpratnē, kādēļ pēc vairāk nekā 20 valsts neatkarības gadiem tagad ir «jāgrimst atpakaļ divvalodības purvā, no kura tikai nesen izkļuvām ārā».«Neuzskatu, ka tie politiskie spēki, kas tomēr dzīvo šajā valstī, bija tiesīgi sākt šo riskanto spēli. Nav zināms, kāds būs pēcreferenduma rezultāts - vai attiecības starp latviešiem un krievvalodīgajiem būs tikpat neitrālas, kādas tās ir šobrīd, vai tomēr bērniem būs bail spēlēties pagalmos, gados vecākiem ļaudīm atrasties vieniem mājās un citiem iedzīvotājiem turpināt ierastās ikdienas gaitas, ja kāds vēlēsies uzspiest savu šķietamo varenību,» pauž Z.Caune.Novada Domes priekšsēdētājs un novada Dome paziņojumā aicina «katru šīs zemes un valodas pagātnes un nākotnes cienītāju, īstu tautieti un spēcīgu latvieti balsot pret izmaiņām Satversmē un nepalikt, stāvot malā!»

Pievieno komentāru

Komentāri 38

tam tam kako

jāprasa, lai pašvaldības advokāti aizstāv tiesā, ja vien kako ir jelgavas pašvaldības iedzīvotājs. tas ir bez maksas un jebkurā diennakts laikā. sīkāk prasiet caunem.

pirms 8 gadiem, 2012.01.30 20:40

tam kako

Par šādu apgalvojumu Jums var draudēt cietumsods.

pirms 8 gadiem, 2012.01.30 16:24

:D

Bet vispār mani vienmēr uzjautrina, kā pašvaldības darbinieki interneta komentāros visas pašvaldības panākumus piedēvē vienam bosam! :DDDDDD
Piem., Jelgavas ielu darbus plāno nevis Rāviņš, bet Baļčūns, Osīte un daudzi citi. Ne vienmēr kaut kādi pašvaldība panākumi ir konkrētā mēra nopelns. Visbiežāk lielākais tur ir projektētāju, projekta vadītāju, plānotāju, grāmatvežu un citu nopelns. Tāpat novadā, kur visi labi viens otru redz, tie arī redz, ko izdara vai neizdara pagastu pārvaldes, ko citi, piem., lustīgos plašos pasākumus rīko Zimaiša nevis Caune pats, arī vadībā ir vēl arī Tračuma, Turks un citi. Stulba tendence visu (vienalga, labo vai slikto) piedēvēt vienam cilvēkam.

pirms 8 gadiem, 2012.01.30 13:16

:D

Kādi neticami jēgpilni izteicieni nāk no Caunes radošuma! :D Kaukā neatceros, ka dzīvē viņa sentences būtu šādas. PRistiem derētu ielāgot, ka šefa uzrunā ir daudzmaz jāsaglabā viņa izteiksmes veids un valoda (kas nemaz nav negatīvi).

pirms 8 gadiem, 2012.01.30 13:11

ak,

nu ko nu ņematies ar apriešanu? Aizejiet uz pieņemšanu, pasakiet visu viņam pašam- pietiks dūšas? Nē-! Nu, re! Viņš ir reāls, nevis "mākoņu stūmējs"- ja ir iespēja- noteikti palīdzēs, ja nav- tā arī pateiks- meklēsim risinājumu. Vai visi šie novadā paveiktie darbi tiešām nekā nav vērti? Rit tikai otrais gads novadā- nav viegli. Vai šiem pareizajiem "gaismas nesējiem"ir kaut viens priekšlikums, kā uzlabot novada dzīvi? Tā jau mēs varam ikvienu priekšnieku kritizēt un paļāt... Priekšnieks jau nekad nebūs labs, tādēļ vien, ka ir priekšnieks, vaine? Bet ko jūs, aprējēji, gribat? Lai visiem laba veselība un iespēja savu spēku un izdomu ieguldīt novada attīstībā!

pirms 8 gadiem, 2012.01.30 12:05

PR

To rakstu rakstījuši PR rakstnieki.
Vajag pajautāt, cik pagājušajā gadā iztērēts no nodokļu maksātāju naudas "tēla spodrināšanai" .
PR cilvēki - vai jums ir godaprāts, ka cenšaties tādu atmazgāt?1) nomazgāt nav iespējams 2)līdz ar to jūs paši kļūstat šmucīgi. Atkāpieties uz kādu zolīdāku vietu. Nauda nav dzīvē galvenais

pirms 8 gadiem, 2012.01.30 09:53

Латыш

я латыш и на каком языке мне общаться ни одна *** за меня решать не будет хотя я и не гордый могу и по латышски если захочется и в этом моя свобода в отличии от некоторых баранов

pirms 8 gadiem, 2012.01.29 22:22

GODMANIS

CAUNE IR LANDLORDS, LEMBERGS IR VENTSPILS, PETERSONE MANA SIEVA IR FOTARADARU KARALIENE, ....PUNKTS

pirms 8 gadiem, 2012.01.29 21:53

kako

Caune atkal pastrādājis kārtējos kriminālnoziegumus - sabraucis bērnu un Elejā noķerts malu medībās. Tas viss , protams, noticis dzērumā.
Policija atkal pierādījusi savu korumpētību - Caune nav ne pie kā vainīgs.
Jelgavas mafija rullē !!

pirms 8 gadiem, 2012.01.29 20:54

kakaaaa

tikai abolsuuuts idots vareetu nobasot par divalodiibu.. vai nu arii naida paarnjemts krievs, kursh ieniist visu latvisko....

pirms 8 gadiem, 2012.01.29 19:49

zocialists Ivars Jakovļevs

Vircavniekam.

Iesaku sākt vākt ziedojumus , - lai Vircavā uzcelt Mausoleumu no Itālijas sarkanā marmora un smukāku nekā Ļeņinam Maskavā, kurā izstādīt iekonservētu Papu pēc pedāļu atmešanas - un nekādā ziņā tie nav elejnieku draudi papam izgriezt riekstus vai nomušīt citādā veidā!

Ilgu mūžu papam, daudz zaķu pļaviņā un veiksmi slotas kātu vizināšanā, aleluja, aleluja!

bez Papa vircavā droši vien dzīvotu vēl mērkaķi kokos, bet veči dzītu samogonku sveču gaismā! darbotos vēl laikam arī baznīcas skola bērniem līdz ceturtajai klasei, a pirmdienās notiktu politmācibas visai ģerevņai! vajadzētu pāris ģipša bistes, noskrāsotas ar alumīnija krāsu un riktīgu bronzas pieminekli - vismaz 4 -6 metru augstumā, kā arī importa kovārņu atgainītāju - lai nedirš papam uz galvas!

Vajadzētu arī nomainīt papa nosaukumu: uz kādu fon Vircaubaši, piemēram - kas pievilktu tourismu !

Novads tad zels un zaļos! laši ripos pa reni griezdamies !

pirms 8 gadiem, 2012.01.29 17:27

partorgs

Plaukoni 100 PR spečuku par Homo sapiens neuztaisīs.
Viss par cilvēku rakstīts viņa ģīmī t.i. rumpī,gaitā,ģimī,runasveidā,acu skatienā,u.t.t.visa dzimtas vēsture.Tā mana vecāmāte teica.

pirms 8 gadiem, 2012.01.29 15:57

anda

Jā, jā bija man tas gods kalpot Šefam,bet tagad manā vietā strādā Kaiva.
Jo viņa daudz lunkanāka un ar izdomu bagātāka.
Jo te jau stipri jāpiedomā, kā tam Kungam izpatikt...

pirms 8 gadiem, 2012.01.29 15:30

caunes nemazgātājs

būtu lābāk ēdis, jo pēc šitā lopa vārdiem cilvēki pretēji darīs, jo caune vēl neko labu cilvēkiem nav izdarījis. bet, varbūt, tā ir zzs-komjauniešu "fiška"- kā palīdzēt ušakova komandai? resnais ir jāvāc nost no skatuves ar steigu!

pirms 8 gadiem, 2012.01.29 14:58

caunes mazgātājs

mēs, taču, esam latvieši. mums ir jāturās kopā!

pirms 8 gadiem, 2012.01.29 14:53

pšvaldības kasiere

Vau cik akaisti runā, raudāt gribas par tādu patriotismu! Mani nav jāagite, pati zinu kā balsot un tā PR brigāde labāk ietu strādāt kādu derīgu darbu, nevis tērēt nodokļu maksātāju naudu! Šausmas vesela brigāde nodarbojas ar niekiem!

pirms 8 gadiem, 2012.01.29 14:21

z

siltumnīcās auga kreisā produkcija, kuru bīdīja tirgū untur barojās visa rajona partijas komitejas mafija. Ziedonis, jau protams, bija godīgāks par godīgu- naglu pat nenopizģija. Andiņu gan laikam esot padukurējis ne pa jokam , bet tad jau laikam kuņģis nebija tik liels...

pirms 8 gadiem, 2012.01.29 13:54

Vērotājs no malas

Ja jau Caune atmostās (pēc saeimas vēlēšanām) no klusuma,tad skaidrs ir viens ,ka kārtējos sūdus ir savārījis un nu ir pēcpuse jāmazgā-tā kādreiz PSRS laikos lielie partijas darboņi tautu mānīja ar acu aizmālēšanu
Kāpēc Tu Caunīt šajā starplaikā neatbildēji cilvēkiem uz konkrēti uzdotajām atbildēm?
Slikti Tev padomdevēji-kārtējo reiz ar šo PR gājienu Tevi uzmet!

Lapsa iekļuvusi lamatās nograuž kāju un lai ar vienu kāju,bet brīvībā- vai Tev nu tā nevajadzētu rīkoties?
Tauta ciena īstus ,patiesus vadoņus nevis murgotājus!

pirms 8 gadiem, 2012.01.29 13:26

Vietējās ziņas