Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Caune: Līvbērzes vidusskolas sporta halli var uzcelt divreiz lētāk 10

«Šobrīd Līvbērzes vidusskolas sporta halles izmaksas ir viens miljons latu, bet to var uzcelt uz pusi lētāk - par 450 - 500 tūkstošiem latu, » ceturtdien Jelgavas novada domes ārkārtas sēdē paziņoja novada domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune. Patlaban halles būvniecības darbi apturēti, lai būvnieks SIA «Uni San - Rimts» varētu sagatavot jaunu tāmi, kuru apstiprināt plānots nākamajā novada domes ārkārtas sēdē augustā.

Līvbērzes sporta halles būvniecība sākta ar ļoti lielu finansējumu, kas pašreizējā situācijā novadam vairs nav pa spēkam, turklāt būvdarbu izmaksas tagad ir uz pusi zemākas nekā tās bija pagājušajā gadā, sākot iepirkuma procedūru, radušos situāciju sēdē raksturoja novada domes jurists Aldis Jēgeris. Viņš arī akcentēja, ka halle skolai būs par lielu un Līvbērzes pagasts var iztikt ar mazāku halli - kā Vircavā, Vilcē vai Svētē. A.Jēgeris piebilda, ka ar būvnieku panākta vienošanās par izmaksu samazināšanu un projekta pārstrādāšanu. Pēc aptuveni divām nedēļām SIA «Uni San - Rimts» būšot gatavs iesniegt jaunu tāmi, un nākamajā sēdē novada dome lems par izmaiņām būvdarbu līgumā.«Ziņas» jau rakstīja, ka šopavasar atkārtotā iepirkuma procedūrā noskaidrots jaunās Līvbērzes vidusskolas sporta halles būvētājs. Pērnā gada nogalē Līvbērzes pagasta padome izsludināja būvniecības konkursu, bet tā rezultāti tika apstrīdēti, tāpēc nācās rīkot jaunu. No divpadsmit būvkompānijām par konkursa noteikumiem atbilstošāko tika izvēlēta Jelgavas SIA «Uni San - Rimts». Paredzēts, ka jaunās Līvbērzes sporta halles būvēšanai tiks ņemts bankas kredīts. 2007.gadā 150 tūkstoši latu saņemts no valsts investīciju programmas priekšdarbu sākšanai.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

iedzīvotājs

Ja viņi savā starpā ir sarunājuši ,kāda jums tur daļa??? jums kāds piķis, uz haļavu, aizgāja gar degunu???

pirms 11 gadiem, 2009.08.07 13:11

auns

par ko Jūs apvainojaties ?Kāpēc neskaitat lielā projekta projektēšanas izmaksas ,kas tās atgriezīs ? vai arī Caune to izdarīs ?kas maksās par pārprojektēšanu ,vai tiešām ar to tiks cauri autoruzraudzības kārtā un bez papildus projektāšanas ? Nebūs īsti pareizi ,jo tas jau ir cits projekts .

pirms 11 gadiem, 2009.08.02 14:53

doma

Man jau arī liekas ,ka nav ne vainas,ka būs mazāka , jo citādi jau arī nenormāli lielas izmaksas par zāles uzturēšanu!

pirms 11 gadiem, 2009.08.01 15:34

TO AUNS

klausies,vispirms jus brecat,ka nekur un nekadas samaksas netiek samazinatas,bet palielinatas un Caune ir vainigs!un tagad??kad tiek reali ietaupits uz pusi vairak,jo to halli tiesam var uzcelt uz usi leta,jums atkal nav labi?jums nekad nebus labi...

pirms 11 gadiem, 2009.08.01 14:29

auns

tad kādas tiesības CAUNEM samazināt celtniecības izmaksas un lemt par projekta apjomu izmaiņu . Profesors atradies . Būtu labāk savu pagastu sakopis, tur bardaks vienmēr bijis.

pirms 11 gadiem, 2009.08.01 11:15

aunam

kāds jauns iepirkums, ka līgums parakstīts un darbi uzsākti

pirms 11 gadiem, 2009.08.01 10:07

TP

Ja sporta hallei nokrāsotu oranžus balstus, tad tā summa nemaz nebūtu tik liela!?

pirms 11 gadiem, 2009.07.31 14:43

ē CAUNE ! atbildi kautko tautai . ko tavi dienesti izlasīs un apgūs likumus.Jeb Tevi ineresē tikaI ŠŅABIS , UN REIZĒM MEDĪBAS

pirms 11 gadiem, 2009.07.31 11:52

tur jau tie veči ir tādi, kas nemāk lasīt... brīnums, kāpie izglītības tikuši...

pirms 11 gadiem, 2009.07.31 10:55

auns

pasekosim ko par to visu teiks IUB. Te godīgi ,nav kas tīrs. Tas ir jauns projekts un jauns iepirkums,bet to nevar saistīt ar autoruzraudzības ienestām izmaiņām . Palasiet veči likumus.

pirms 11 gadiem, 2009.07.31 10:47

Vietējās ziņas