Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Caune pelnīs vairāk nekā premjers 63

Jaunveidotā Jelgavas novada priekšsēdētāja Ziedoņa Caunes (ZZS) 1950 latu mēnešalga, ko novada deputāti vienbalsīgi un bez jautājumiem noteica jau pirmajā sēdē, pārsniedz ne vien Jelgavas mēra Andra Rāviņa, bet arī Ministru prezidenta Valda Dombrovska darba samaksu. To, ka alga ir pārāk liela, atzīst arī pats Z.Caune, lai gan tikai dienu iepriekš pats par šo summu nobalsoja.

Premjera Valda Dombrovska atalgojums no jūlija ir 1908 lati mēnesī pirms nodokļu nomaksas. A.Rāviņš saņem 1810 latus, Ozolnieku novada priekšsēdētājs Māris Ainārs - 1300 latus. Tikai pāris simtus vairāk par Z.Cauni pelnīs Valsts prezidents Valdis Zatlers (Ls 2208).Z.Caune «Ziņām» taisnojās, ka šādu summu ieteikuši citi deputāti. Tā esot izraudzīta, interesējoties par atalgojumu citu novadu vadītājiem un balstoties uz to, ka pašvaldība aptvers 27 tūkstošus iedzīvotāju. «Varētu būt, ka ir par lielu,» viņš tomēr noteica sarunas beigās, paužot gatavību drīzumā domes sēdē lemt par vadības atalgojuma samazināšanu.Priekšsēdētāja vietniekiem Aijai Tračumai (LPP/LC) un Edgaram Turkam (ZZS) atalgojums būs tikai nedaudz mazāks - 1755 lati mēnesī. E.Turks, kuru Z.Caune sauca par vienu no algas apmēra ieteicējiem, «Ziņām» summu pamatoja gan ar novada lielumu, gan to, ka darbs tiek sākts no nulles. Taču kā būtiskāko aspektu viņš un A.Tračuma minēja 20 procentu algu samazinājumu no jūlija, kas faktiski nozīmējot, ka patiesā samaksa būs krietni mazāka...Vairāk lasiet sestdienas, 4.jūlija, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 63

Dziedonis

Kur nu tev te tukši salmi!Emociju protams ir daudz, bet faktu nemazāk!
Saprotu ,ka vēlētāji varbūt vīlušies pēc 4 valdības gadiem, bet vienas dienas laikā - to vajag mācēt!Ja tā kulšana nelīdzēs var jau arī piketēt!Vismaz Jelgavas novads atkal ar kaut ko īpašu izcelsies !Cilvēku uzticība ir zaudēta nepieklājīgi ātri un ar lielām aizdomām skatīsimies uz visu ,kas notiek un notiks turpmāk!

pirms 11 gadiem, 2009.07.05 00:08

местный

Priekšsēdētāja vietniekiem Aijai Tračumai (LPP/LC) un Edgaram Turkam (ZZS) atalgojums būs tikai nedaudz mazāks - 1755 lati mēnesī.Вот тебе и оптимизация Елгавского края по-латвийски!Если будучи мером деревни Калнциемс ворюга Трачума Айя получала зарплату 1200 латей ,то теперь будучи замом г. Цауне 1755 .И таких замов у г. Цауне ажно несколько штук, а у тех ещё несколько подзамов и т.д. И все эти прихлебатели сами себя и выбирают , они поняли вкус шаровых денег и от кормушки их можно оторвать разве только вилами .

pirms 11 gadiem, 2009.07.04 23:42

pensionāre

Visus šos Domes kungus uz minimālo algu ,lai pameiģina izdzīvot...
Nav kauna šiem cilvēkiem pavisam, ka šāja krīzes laika tauta mirts no bada,taisa pašnavības ,bet šie Domes kungi dala sev naudu un uzrada savus attalgojumus

pirms 11 gadiem, 2009.07.04 00:53

3.14...

Nav noslēpums, ka visu šo putru jau en-padsmit gadus vāra Pasta ielas nams ar Sarmīti Grīnvaldi vienā no galvenajām lomām ( kroģere , šķiet, tas melnais kardināls) . Māk atrast izcilas viduvējības, sākot ar rāviņu, turpinot ar olti, pa vidam jaunsvirlaukas pagastveceni, kuru vircavietis nupat sekmīgi atstājis aiz borta.

pirms 11 gadiem, 2009.07.04 00:45

Caune nekad nav pazinis tādu jēdzienu, kā KAUNS... Dīvaini, ka visi jaunievēlētie, neskatoties uz savu partijas piederību, tik drosmīgi atbalstīja sava nākamā šefa apetīti... Sak, pašiem, pirmām kārtām Tračumai, Turkam , pēc tam Briedim, bijušai rajona pr-cei, un kam tik vēl ne pietiks un pāri vēl paliks. Lai Pasta ielas bandu barotu, tāpat, kā tā barojusies līdz šim. A tauta... po***, tā teikt....Pārsteidz pārējo partiju klusēšana, piemēram PS - likās,ka ir kaut kāda kripatiņa sirdsapziņas un kauna!Pirms vēlēšanām jau izklausījās,ka būtu gatavi strādāt par velti ,ka tik novadam labi klātos, bet redz ,ka nekā!Cēlie mērķi palika vēlēšanu programmās!

pirms 11 gadiem, 2009.07.04 00:29

NESMUKI

Verga sindroms: biju kalps - noslaucīju saimnieka spļāvienus, pats kļuvu saimnieks - spļauju virsū TAUTAI .
Vai latvieši spēs izkopt sevī augstākas jūtas: nacionālo pašcieņu un kalpošanu savai valstij?
VAI TAS NEBIJA JŪSU PROGRAMMĀS SOLĪTS????

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 23:31

ārprāts

He,domāju Caune spēkavīrs,tāds muskuļains un tukls,bet nē lailais ēdājs,tautas naudu piezadzies!!!

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 23:00

filozofiskas pārdomas

“Patiesība nevar izdzīvot no noslēpumiem, novīstot melu pinekļos. Brīvība nevar iztikt no meliem, pakļaujoties apspiestības pārklājam. Cilvēka gars nevar iztikt no apspiešanas, un galu galā kļūst par ļaunuma kalpu. Dievs, kas ir patiesības iemiesojums, ilgi necietīs šādu ļaunuma pilnu pasauli. Tādēļ, ņemsim patiesību un brīvību, ko pieprasa mūsu gars, vai mirsim tās meklējot, jo bez tām, mēs pavisam droši un pelnīti iznīksim ļaunuma pilnā pasaulē.”

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 21:32

VĒSMA

Valstī krīzes nav ,ja reiz tik milzīgas algas kā treknajos gados tiek maksātas ! Cik gan latvietis ierēdnis ir rijīgs, cinisks, alkatīgs , neinteliģents jau pēc skata vien , un spļauj virsū tautai ticis krēslā.

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 21:19

muļku māja

Nekavējoties visus atlaist jo ZZP nav attaisnojusi vēlētajiem dotos solijumus jau pirmajā nedēļā ,jo nevis ķeras pie darba ,bet pie savam algām, pārējais viņiem ir mazsvarigs!

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 20:57

ome

Bildē redzamā persona pilnīgi izstaro nesavtību, čaklumu, caurspīdīgumu un intelektu - nu kā var nemaksāt kārtīgu algu!!!

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 20:46

Sskaidrīte-Nabiņa

Kas kauna neprot ---badā nemirst!!!!!!Redziet paši!

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 20:41

ridziniece

Tagad man viss Jelgavas novads asocējas ar sitiem alkatigajiem feisiem! bet tauta LV tiesam ir tupa.

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 20:35

Tas jau tik sākums. Drīz vien sāksies vasaras pieredzes apmaiņas ceļojumi, pie kā Caune tik ļoti pieradis, lai patālāk no savu vēlētāju acīm varētu kārtīgi nodzeties.

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 19:55

brr

SPILGTĀKIE CITĀTI NO DIENAS KOMENTĀRIEM!
*Apvienoja pagastus novados - lai ietaupitu. Rezultats ka jau Latvijaa - apvienoto naudas ladi gatavi izteret mensha laikaa savas algas un biroju aprikojumaa, vel jau tachu jabrauc pieredzes apmainjas uz Kubu un Kreetu.
*Nu, nacionālie pensionāri ! Es ceru, ka muti turēsiet ciet par pensiju samazināšanu! Ejiet prasiet pabalstu pašvaldībā :DDDDDD!!!!
*Priekšniekam vajadzētu platāku jostu, ka nepārplīst vēders no smagā darba !
*Treknie Gadi Jelgavas novadā tikai sakas :)
*Gudri gan tie veletaji Jelgavas novadā bijuši
*Vēl neko nav izdarījuši, bet novada kabatā roka līdz elkonim.

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 19:38

:D

Varbūt Jelgavas novadā ir atrasta jēlnafta vai dimanta raktuves,ka var tādu algu noteikt?

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 19:26

blēžiem

Tajā laikā, kad pensionāriem atņem 10% no mūža nopelnītās pensijas, bet jauievēlētie deputāti NEKAUNAS sev noteikt tādas algas. Tas ir neprāts, kādi tur tautas kalpi. No kādiem līdzekļiem tiek maksātas deputātu algas- no budžeta, kura papildināšanai pensionām atņem pēdējos grašus. kur loģika un kur godaprāts un veselais saprāts. Šausmas.

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 18:56

lasītājs

Un tas vēl ir tikai sākums, TP šķelmīgi noskatās , jo ir bail, Medībās Ieliek Romānovu, tag vēl Jēgeris un CO, par ko tauta maz ko dzirdējusi, vēl jādibina pašvaldīvas policija( OO0), tad apmazgāsim šo lietu, un tauta grauziet "Lāču ledu", ja sanāks, ja nesanāks, nākošgad būs vīngliemeži no Svētes. Vircavas, Zaļenieku, Vilces pagasta un Jelgavas pierobežas.

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 18:05

Kā jums patīk?

Jelgavas novada dome , runasim tā augšēja kliķe, apsverot iespēju arī iegādāties jaunas automašinas.Tā ka tas ir tikai sākums!

pirms 11 gadiem, 2009.07.03 17:07

Vietējās ziņas