Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Čelliste no Jelgavas iegūst veicināšanas stipendiju 1

Par «OKartes Talantu» programmas «Kultūra» laureātiem kļuvuši visi desmit finālisti, kuri sava talanta turpmākai attīstībai saņems 300 līdz 2000 latu lielas stipendijas. Stipendiju ieguvēju vidū – arī jelgavniece.

Visu kandidātu pieteikumus izskatīja kompetenta žūrija, kura īpaši atzinīgi vērtēja finālā iekļuvušo jauniešu līdzšinējos sasniegumus. Žūrija atzīmēja, ka visiem dalībniekiem šie ir tikai pirmie soļi ceļā uz panākumiem, un aicināja jauniešus turpināt pilnveidot savu talantu, mācoties piemērotās kultūras izglītības iestādēs. Uz klātienes tikšanos ar žūriju tika aicināti desmit finālisti, no kuriem viens finālā iekļuva pateicoties interneta simpātiju balsojumam, informē projekta koordinatore Inese Salmiņa. Veicināšanas atbalsta stipendijas žūrija piešķīra arī čellistei un interneta balsojuma līderei Magdalēnai Šusterei no Jelgavas. Viņa saņems 500 latu stipendiju. Viņa studē ASV un projektā piedalījusies, lai saņemtu papildu atbalstu dzīvošanai ASV un lidojumam. «Es nebeidzu sapņot un ticēt, ka tomēr augustā varēšu sākt studijas,» savā pieteikumā konkursam rakstīja M.Šustere.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas