Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ceturtdien «Zemgales Ziņās»: Dažos amatu centros par šauru, citos staigā vējš; kapu katrs varēs rakt pats; elektrība lētāka, bet govis aizvien pusslauktas 2

«Iesaistās vietējie. Brauc arī tūristi. Taču ne jau tas ir centra mērķis. Svarīgākais ir popularizēt amatniecību. Lai jaunieši kaut vai prastu atšķirt koku no lamināta. Panākt, ka mainās vērtību sistēma,» saka kokamatnieks Valdis Lauris. Viņš atzīst, ka nepilnu divu gadu laikā, kopš Glūdas pagasta Zemgales ciematā durvis vērusi kokapstrādes darbnīca, tas pamazām arī izdodas.

Par V.Laura teikto interesenti šonedēļ var pārliecināties atvērto durvju dienās amatniecības centros ne tikai Glūdā, bet arī Jaunsvirlaukā, Svētē un Līvbērzē. «Zemgales Ziņas» ceturtdien secina – amatniecības centri Jelgavas novadā sākuši patstāvīgu dzīvi, taču neskaidrības ap juridisko statusu traucē apmeklētāju piesaistē.Kapu arī pilsētā katrs varēs rakt patsSakot, ka izmaiņas uzlabos pakalpojumu  pieejamību un Jelgavā paplašinās uzņēmējdarbības vidi, pašvaldība iecerējusi atteikties no sava monopolstāvokļa kapu bedru rakšanā. Nozares pārstāvji slavē domu par konkurenci un izvēles brīvību, taču norāda – būs vajadzīga stingrāka uzraudzība. Plašāk – laikrakstā.Sabiedrības viedokli par būvnieku iecerēm prasa tikai tad, ja būve var pasliktināt iedzīvotāju dzīviJaunā tirdzniecības centra būvnieks apgalvo, ka darīs visu, lai «Elvi», kas iecerēts Ozolnieku dīķa krastā, padarītu vietējo ikdienu ērtāku. Arī pašvaldība uzskata, ka jaunais veikals būs tikai ieguvums. Savukārt pašvaldības uzraugošā ministrija trešdien vēl nevarēja pateikt, vai iedzīvotājiem, no kuriem daļa ir pret veikala būvniecību, pašlaik vairs ir instrumenti, lai mainītu pašvaldības lēmumu.Uzņēmējiem prieks, ka elektrība kļūs lētāka, taču bažas par piegādes kvalitātiLai arī valsts energogiganta «Latvenergo» meitas uzņēmums «Sadales tīkls» aicinājumu ierasties uz informatīvu semināru par elektrības pirkšanu brīvajā tirgū bija izsūtījis vairākiem tūkstošiem Dienvidu reģiona klientu, zāle pārvaldes ēkā Elektrības ielā 10 bija patukša. Sanākušo jautājumi liecināja – uzņēmēji mazāk domā par iespēju un reizē noteikumu no 1. novembra elektrību pirkt, izvēloties vienu no vairākiem piegādātājiem, bet gan ST nodrošinātās elektrības kvalitāti laukos.Mākslā galvenais – neatstāt vienaldzīgu Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejā 22. septembrī tiks atvērta izstāde «Esmu strādājis daudz», bet tieši mūsu dižā novadnieka 125. jubilejas dienā – 23. septembrī – risināsies atceres pasākumi Platones pagasta Zīlēnos un Strupdeguņu kapos. Lielā meistara darbu skate Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā paredzēta novembrī. Iznākusi arī grāmata «Ģederts Eliass», kuras līdzautore ir Jelgavas izstādes kuratore muzeja direktores vietniece Marija Kaupere. Interviju ar viņu lasiet ceturtdienas laikrakstā.Plašāk lasiet «Zemgales Ziņu» 20.septembra numurā.• Drukātas avīzes saturs pieejams arī portālā zz.lv, ko var atrast sadaļā «Avīze» vai spiežot šeit .• Reģistrējoties portālā, tā konta papildināšana iespējama, spiežot šeit .

Pievieno komentāru

Komentāri 2

apsis

sajusminos, par šiem izteicieniem. ZZ mēģina pamatot savu aktivitāti pārstāvot nezināmas iedzīvotāju daļas intereses.....
vai iedzīvotājiem, no kuriem daļa ir pret veikala būvniecību

Ja esmu par man to instrumentu nevajag.
Jautājums cik liela daļa? Vajag to noskaidrot un pēc tam smirdēt. Un, ja sanāks mazākā?

pirms 8 gadiem, 2012.09.20 13:04

membrāns

ko nozīmē -elektrības kvalitāte?Ir jauna un veca,svaiga un jau smirdīga,vajag 220 bet dod 127-kā tur galu galā ir ar to kvalitāti?

pirms 8 gadiem, 2012.09.20 08:15

Vietējās ziņas