Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aptauja: Krievijas karogu pazīst tikai 59% Krievijas iedzīvotāju

59% Krievijas iedzīvotāju var nosaukt valsts karoga krāsas un pareizi pateikt, kāds ir to izvietojums karogā, liecina ceturtdien izplatītie Krievijas Sabiedriskās domas pētījumu centra aptaujas dati.

Savukārt 32% iedzīvotāju krāsas nosaukt var, bet nespēj pareizi raksturot secību, kādā tās redzamas karogā. Vēl sliktākas Krievijā ir valsts himnas zināšanas. Kaut arī ir palielinājies to cilvēku skaits, kas var nodziedāt himnas pirmos vārdus, viņu skaits joprojām nav liels - tie ir 40% valsts iedzīvotāju.Krietni labāk Krievijas iedzīvotāji pazīst valsts ģerboni - 85% aptaujāto varēja pateikt, kāds tas izskatās.Kaut arī zināšanas par valsts simboliem ir visai nevienmērīgas, valsts iedzīvotājiem tie izraisa pozitīvas emocijas, turklāt pozitīvais noskaņojums ar gadiem kļūst izplatītāks.56% Krievijas iedzīvotāju lepnumu un sajūsmu vislielākajā mērā izraisa himna, kaut arī tās vārdus daudzi nezin. Tiesa gan, negatīvas emocijas Krievijas simboli iedzīvotājiem tikpat kā neizraisa. 1%-2% aptaujāto atzinās, ka viņiem karogs un ģerbonis izraisa nepatiku, bet 14%-21% iedzīvotāju simboli neizraisa nekādas emocijas.

Pievieno komentāru

Ozolnieku novadā