Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

CSDD Jelgavā uz jauno ēku Aviācijas ielā pārcelsies rudenī 1

Noslēgusies Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Jelgavas klientu apkalpošanas centra būvniecība Aviācijas ielā, un jaunais objekts ir nodots ekspluatācijā. Tuvākajā laikā CSDD plāno izsludināt iepirkumu par mēbeļu iegādi jaunajām telpām, un paredzēts, ka klienti tajās tiks uzņemti rudenī, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Jaunais klientu apkalpošanas centrs atrodas Aviācijas ielā – blakus 2018. gadā atklātajai tehniskās apskates stacijai. Tur notiks transportlīdzekļu reģistrācija un autovadītāju kvalifikācija. 

"Šī klientu apkalpošanas centra ēka platības ziņā šobrīd ir lielākā, kas atrodas reģionos, – aptuveni 700 kvadrātmetri. Iekštelpu plānojums ir tāds pats kā pārējos centros – uzgaidāmā zāle, eksāmenu telpa, administrācijas telpas, kases," stāsta CSDD pārstāvis Kaspars Aksenoks. Taču Jelgava ir pirmā vieta, kur izbūvēts atsevišķs bokss transportlīdzekļu numuru salīdzināšanai. "Klientu apkalpošanas centrā Satiksmes ielā tas tiek darīts zem nojumes, un, jāatzīst, lietū, vējā vai putenī tas nav patīkams process ne klientiem, ne darbiniekiem. Jaunajā centrā šim mērķim ir izbūvēts bokss, un Jelgava ir pirmā vieta Latvijā, kur tāds ir," stāsta K.Aksenoks. 

Blakus centram izveidots plašs laukums, kur notiks autovadītāju apmācība un eksāmenu kārtošana, izbraucot speciālos uzdevumus, tāpat izbūvēta nojume CSDD eksāmenu automašīnām, kā arī ierīkots stāvlaukums vairāk nekā 50 automašīnām. 

Lai gan ēka ekspluatācijā tika nodota jau pavasarī, ar pārcelšanos uz jaunajām telpām ārkārtējās situācijas laikā CSDD nesteidzās. K.Aksenoks skaidro, ka tuvākajā laikā plānots izsludināt jauno telpu mēbeļu un aprīkojuma iepirkumu. "Uz jauno ēku pārcelsimies šogad – visticamāk, vēlā rudenī. Līdz tam Jelgavas klientu apkalpošanas centra 22 darbinieki turpinās darbu Satiksmes ielā," tā K.Aksenoks, norādot: kaut arī tas nav ekonomiski izdevīgi, pagaidām tiek apsaimniekotas abas CSDD ēkas – gan Aviācijas ielā, gan Satiksmes ielā. Pēc pārvākšanās ēku Satiksmes ielā 2a CSDD iecerējusi pārdot.

Jauno ēku būvēja pilnsabiedrība "LNK Industries Group", kopējās būvniecības izmaksas ir 3,3 miljoni eiro ar PVN. 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldība

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Resnais

Rīgā jau sen ir atsevišķs bokss numuru salīdzināšanai, nav ko spalvas spodrināt

pirms mēneša, 2020.07.11 18:34

Vietējās ziņas