Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Cukurfabrika nākotnes plānus neatklāj 2

Akciju sabiedrība «Jelgavas cukurfabrika» tuvojas restrukturizācijas beigām un Lauku atbalsta dienestā iesniegusi visus nepieciešamos dokumentus, ko tālāk paredzēts sūtīt izskatīšanai Eiropas Komisijā. Savus nākotnes plānus, piemēram, kas notiks ar cukurfabrikai piederošo zemi, uzņēmums neatklāj.

«Jelgavas cukurfabrikas» valdes loceklis Māris Freifalts «Ziņām» apstiprināja, ka visas cukurfabrikai piederošās ēkas nojauktas un teritorija tiek apsargāta. Apsardzes izmaksas valdes loceklis gan nevēlējās atklāt. Tāpat, atsaucoties uz ekonomisko krīzi valstī, viņš apgalvoja, ka uzņēmumam vēl neesot konkrētu plānu, ko darīt ar zemi.Lai arī cukura ražošana 2007.gadā tika pārtraukta, akciju sabiedrība «Jelgavas cukurfabrika» pagājušajā finanšu gadā nopelnījusi 1 360 543 latus, kas ir par 59 procentiem vairāk nekā iepriekšējā finanšu gadā (857 576 lati), liecina Uzņēmumu reģistru apkalpojošās firmas «Lursoft» dati. M.Freifalts, komentējot šos datus, atklāj, ka peļņa gūta, pārdodot cukura atlikumus. Tāpat kā cukura atlikumi, arī preces zīmols «Jelgavas cukurs» nodots dāņu cukura ražotājam «Danisco Sugar», kas tagad pārdēvēts par «Nordic Sugar», un «Jelgavas cukurfabrikai» neesot nekādas saistības ar preču zīmes «Kvalitatīvs produkts Latvija» jeb «Zaļā karotīte» nelikumīgas izmantošanas pārtraukšanu.Arī ap 300 bijušajiem «Jelgavas cukurfabrikas» darbiniekiem neesot pretenziju pret uzņēmumu, jo vidēji katrs no viņiem kompensācijās saņēmis vairāk nekā 5000 latu, piebilda M. Freifalts.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

pumpa

Zemes liktenis ir Kanaškasun Co rokās (tas bija sen zināms)

pirms 11 gadiem, 2009.07.22 14:28

Mērnieks

Uz zemi pirmpirkuma tiesības ir pašvaldībai. Kaut gan patiesībā pēc Eiropas Savienības projektu realizācijas tā bez atlīdzības atgriežama atpakaļ valsts rīcībā.

pirms 11 gadiem, 2009.07.22 07:56

Vietējās ziņas