Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dainis Liepiņš jūtas informācijas vakuumā 18

Nesagaidījis atbildi uz 31. maijā Vides un reģionālās attīstības ministrijai (VARAM) nosūtīto vēstuli, Ozolnieku novada domes priekšsēdētājs Dainis Liepiņš pašvaldības mājaslapā un medijiem paudis atziņu, ka Ozolnieku novada domes deputāti nevar labi sagatavoties rītdien plānotajai sarunai ar VARAM ministru Juri Pūci par viņa rosināto administratīvi teritoriālo reformu.  D. Liepiņš spriež, ka joprojām ir milzīga neskaidrība gan par ieguvumiem, ko varētu dot šī teritoriālā reforma, gan arī par turpmāko novada teritorijas attīstību. “Šādā informācijas vakuumā nav iespējams ne plānot attīstību, ne skaidrot situāciju iedzīvotājiem un kvalitatīvi jautāt to viedokli,” rakstīts izplatītajā paziņojumā.

VARAM pārstāvis Madars Lasmanis “zz.lv” atbild, ka uz Ozolnieku domes priekšsēdētāja vēstulē uzdotajiem jautājumiem mutiskas atbildes tiks sniegtas trešdienas sapulcē, taču rakstisku atbildi viņš saņems likumā noteiktajā termiņā, kas ir 30 dienas kopš vēstules saņemšanas.

6. jūnijā “Zemgales Ziņas” publicēja Ozolnieku novada domes priekšsēdētāja D.Liepiņa vēstuli VARAM. Tajā tika  uzdoti vairāki jautājumi, kas saistīti ar ministrijas rosināto administratīvi teritoriālo reformu. Nosūtītajā vēstulē D.Liepiņš uzdeva vairākus Ozolnieku novada pašvaldību interesējošus jautājumus. Tostarp jautāja, vai pēc Ozolnieku novada, Jelgavas novada un Jelgavas pilsētas administratīvo teritoriju apvienošanas, tiks saglabātas brīvpusdienas visiem pirmsskolas izglītības iestāžu un 1.–12. klašu izglītojamajiem, ko pašlaik Ozolnieku novada pašvaldība nodrošina. Jautāts tika arī par to, vai saglabāsies Garozas pamatskola ar bērnudārza grupu, Salgales pamatskola ar bērnudārza grupu, Salgales Mākslas un mūzikas skola, Teteles pamatskola, Ozolnieku vidusskola, sporta skola un mūzikas skola.

Vēstulē tika aktualizēta arī doma par pašvaldību parādiem, pašvaldību attīstības plānā ietilpstošo projektu realizācijas pēctecība. Atsaucoties uz VARAM dokumentiem D.Liepiņš sprieda, Ozolnieku novada pašvaldības administratīvie izdevumi (rēķinot uz vienu iedzīvotāju) Ozolnieku novadā bijuši gandrīz uz pusi zemāki nekā Jelgavā un vairāk nekā uz pusi zemāki nekā Jelgavas novadā (pēdējo Jelgavas pilsētas domes pašvaldība apstrīd).

Atbildi uz vēstuli D.Liepiņš lūdza atsūtīt līdz 11. jūnija pulksten 11. Viņaprāt, tas būtu vēlams, lai pienācīgi sagatavotos trešdien pulksten 15 Jelgavas novada zālē plānotajām konsultācijām ar Jelgavas pilsētas, Ozolnieku novada un Jelgavas novada pašvaldību deputātiem.

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Komentāri 18

jānis

No kura laika Dainim interesē iedzīvotāju viedoklis? Vai iedzīvotājiem tika jautāts par tādiem svarīgiem pasākumiem kā veikala būvniecība, ceļa asfaltēšana pie Agate hotel, atbērtnes veidošana savā īpašumā uc. sev izdevīgiem jautājumiem.

pirms 9 mēnešiem, 2019.06.11 17:38

Laima

Kāda ir problēma ELvi mazveikalam un asfaltētam ceļam?

pirms 9 mēnešiem, 2019.06.12 07:13

Priekulis

Moris darbu izdarīja, lauķus izdzenāja, brīvs !

pirms 9 mēnešiem, 2019.06.11 17:49

Gita

Jani bedz vienreiz muldet! Ej tacu stradat nevis sedi pie datora un mekle ko dara Liepins!

pirms 9 mēnešiem, 2019.06.11 19:23

domnieks

Man gan liekas tev Gitiņ pašai pietiek bikses deldēt un jāsāk strādāt, ja tu saproti ko nozīmē strādāt

pirms 9 mēnešiem, 2019.06.11 21:39

podkāsts

DAINI turies pretī tumšiem spēkiem , tauta atbalstīs .

pirms 9 mēnešiem, 2019.06.11 19:28

Daini beidz !

Domāju, Tavs līdzšinējais darbs ne tikai man nav devis pārliecību par nesavtīgām rūpēm iedzīvotāju labā VISĀ novada teritorijā.

pirms 9 mēnešiem, 2019.06.11 19:41

Laura

Var redzēt, ka alkatīgais Liepiņš ne pa jokam uztraucies par savu labi iesildīto priekšsēdētāja krēslu.

pirms 9 mēnešiem, 2019.06.11 22:41

Ezis

Kā apriebušies visi šie dīvānā pirdēji! Aizej labāk nomazgā savus netīros logus lai labāk var redzēt nākamos džungļus ko Liepiņš sakopj

pirms 9 mēnešiem, 2019.06.12 06:02

Vājonis

Redzam gan, kā Liepiņš uzlēja asfaltu pie sava īpašuma un neaizmirsa arī pie domes, algu arī sev palielināja. Apsriežamais jautājums par domju samazināšanu ir svarīgs visai Latvijai, ezi domā globalāk, neesi lauķis, katru gadu izbrauc no valsts ap 14 000 iedzīvotāju, taču domju darbinieku skaits tikai palielinās, aptaujas, liecina, ka jaunieši grib strādāt valsts iestādēs, tas nav normāli, ka valsts kultivē tādu virzienu.

pirms 9 mēnešiem, 2019.06.12 06:45

dabas draugs

Tas nelikumīgi izcirstais mežs aiz kalna, tavuprāt ir Daiņa sakoptie džungļi. Izskaidrojiet man kā bez domes vadības piesegšanas gaišā dienas laikā iespējams pašā centrā izcirst veselu kvartālu meža. Kur ir skaidrojums no Liepiņa. Aizbildināties, ka tas ir policijas darbs ir smiklīgi. Liepiņš kam tik nav sūdzējies par viņam personīgi interesējošām lietām, bet šajā gadījumā klusums.

pirms 9 mēnešiem, 2019.06.12 14:48

hipijs

Kur kur palika mežs mājas bliezīsim, būs papildus nodokļi.

pirms 9 mēnešiem, 2019.06.12 14:56

kur palika drošība

Notikums ar izcirsto mežu nopietni liek aizdomāties par iztērētajiem līdzekļiem novērošanas kameru uzstādīšanai. Nu ir skaidrs, ka tās nesniedz to rezultātu, ko solīja Dainis. Un zagļiem tās vairs nav drauds.

pirms 9 mēnešiem, 2019.06.12 15:47

robežsardze

Kad sabiedrisko kartibu nodrošina robežsargi, tad tā arī ir. Tobiš Ozolnieku robežas ir drošībā.

pirms 9 mēnešiem, 2019.06.12 16:54

elīna

Šobrīd karstajā laikā pludmalē daudz cilvēku un daži nekauņas atļaujas lietot alkoholiskos dzērienus un smēķēt pludmē. Sevišķi pēc 17.00 policiju es pludmales teritorijā šajā laikā nemanu.

pirms 9 mēnešiem, 2019.06.12 17:19

gunča

Nav laika ar tādiem sīkumiem. nodarboties mums jāmainās ar nozīmītēm, konfekšu papīrīšiem un kara relikvijām.

pirms 9 mēnešiem, 2019.06.13 07:52

to Liepiņam

Paskaties uz sevi, tu taču arī neatbildi uz iesniegumiem!!! Nu, kā ir ka tevi neņem vērā? Un kas tu esi, lai tevi ņemtu vērā? Viss kas, tikai ne tautas kalps.

pirms 9 mēnešiem, 2019.06.14 10:20

Vietējās ziņas