Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Daļai skolotāju atmaksās pusi no mēnešbiļetes cenas 7

Jelgavas domes ārkārtas sēdē trešdien tika pieņemti grozījumi Sociālo pabalstu piešķiršanas noteikumos, kas paredz no šā gada decembra līdz pat mācību gada beigām Jelgavas skolotājiem noteikt atvieglojumus braukšanai pilsētas sabiedriskajā transportā, ja pedagogam ienākumi mēnesī uz vienu ģimenes locekli nepārsniedz 180 latus.

No decembra līdz mācību gada beigām Jelgavas pilsētas pašvaldības un privātajās izglītības iestādēs strādājošie skolotāji, kuru ienākumi mēnesī uz vienu ģimenes locekli nepārsniedz 180 latus, par mēnešbiļeti braukšanai pilsētas maršruta autobusos varēs tērēt uz pusi mazāk naudas, jo biļetes otru pusi segs pašvaldība. Lai saņemtu pabalstu, pedagogiem jābūt deklarētiem Jelgavas administratīvajā teritorijā un jāstrādā pilsētas izglītības iestādē.Pabalsta pretendentiem Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē jāiesniedz iesniegums un iztikas līdzekļu deklarācija un izziņa par darba vietu.Lēmums finansēt pusi no mēnešbiļetes cenas sabiedriskajā transportā pieņemts, balstoties uz skolotāju lūgumu rast iespēju atvieglot pedagogu nokļūšanu uz darbu un mājās. Tiek lēsts, ka pabalstu mēnešbiļetes iegādei varētu pieprasīt vairāk nekā 300 pedagogu. No pilsētas budžeta šim mērķim būtu nepieciešami aptuveni 25 tūkstoši latu.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

to hahaha

ienakumi uz gjimenes locekli!
nez kapec tu bernus neskaiti...

pirms 10 gadiem, 2009.11.12 08:43

hahaha. mja nav īsti labi ar matemātiku... Pabalstu piešķir no 180 Ls ienākumiem, bet viņam iznāk, ka katram vecākam ir 359 lati...

pirms 10 gadiem, 2009.11.12 08:13

učene

Man ienākumi uz visiem gimenes locekļiem kopā nepārsniedz 180 Ls, bet neraizējieties - mēs pabalstu neprasīsim - visur skrienam kājām!
Vismaz cūku gripu nenoķersim pilnā autobusā, bet no neapmierināto jelgavnieku bērniem klasē.
Tā kā naudas slimnīcai un glaunām zālēm nebūs, daļa no mums apmirs (tpu, tpu, tpu!), un skaudīgie varēs nākt mūsu vietā pelnīt lielo piķi un dabūt atlaides braucieniem autobusos!

Palasot komentārus, sanāk - ja nebūtu Kalvīša, Rāviņa un učuku, Latvijas ekonomika zeltu un plauktu! :(

pirms 10 gadiem, 2009.11.12 00:41

mja

tatad ucuku gjimenei, 2 pieaugusie un 2 berni,
ja katrs no vecakiem sanjem ls 359,
pienaksies pabalsts!
ok, ta nav liela alga, bet starp citu profesiju parstavjiem tadu ir loti daudz.

pirms 10 gadiem, 2009.11.11 23:46

Un tagad ieslēgsies latviešu skaudības aparāts. Pāķi: Jūs pārējie NEPRASĪJĀT, tātad Jums neko nedos, skolā slikti mācījāties, tad ar Jums var vieglāk manipulēt, skolotājus ap stūri neapvest.

P.S. Pirms runājiet, iemācieties komatus salikt. :p

pirms 10 gadiem, 2009.11.11 22:05

netaisnība

Ar ko skolotāji labāki par tiem kas strādā valsts darbā pa minimālo algu , vai tad parastam strādiekam nevajag transport u izmantot ?????

pirms 10 gadiem, 2009.11.11 21:25

kate

nu loti jauki, visi parejie, kuriem algas vel mazakas, var staigat pa salu. taja skaita berni.

pirms 10 gadiem, 2009.11.11 18:19

Vietējās ziņas