Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darbosies vēl viens dalīto atkritumu pieņemšanas laukums

No 1.jūnija privātpersonas sašķirotus atkritumus bez maksas varēs nodot arī dalīto atkritumu pieņemšanas laukumā Ganību ielā 84. Līdz šim sašķirotos atkritumus varēja nodot laukumos Salnas ielā 20 un P.Lejiņa ielā 6.

Kā informē pašvaldības preses sekretāre Līga Klismeta, atkritumu laukumus apsaimnieko aģentūra «Zemgales EKO», un tajos novietoti dažādas ietilpības atkritumu konteineri katram atkritumu veidam, tāpēc svarīgi tos sašķirot jau iepriekš. Laukumos pieņem papīru (avīzes, žurnāli, grāmatas, biroja papīrs), kartonu (izjauktas kartona kastes); polietilēnu (plēve, iepirkuma maisiņi), stikla taru, logu stiklu (izņemot automašīnu un spoguļu stiklus), PET pudeles, metāla izstrādājumus (konservu kārbas, dzērienu bundžas u.c.); liela izmēra atkritumus (mēbeles, matrači u.c.); dārzu atkritumus (zari, lapas, nopļautā zāle); būvniecības atkritumus (koks, ķieģeļi, flīzes u.c.), riepas, baterijas un akumulatorus, luminiscentās spuldzes. Tiks pieņemti arī radiouztvērēji, televizori, putekļu sūcēji, telefoni, fēni, veļas mašīnas, virtuves tehnika. Laukumā nepieņems tetrapakas, fotopapīru, saldējuma un čipsu iepakojumus.Dalīto atkritumu pieņemšanas laukums Ganību ielā 84 būs atvērts pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās no pulksten 8 līdz 17, sestdienās - no 9 līdz 14. Svētdienās laukums būs slēgts.Savukārt atkritumu pieņemšanas laukumi Salnas ielā 20 un P.Lejiņa ielā 6 atvērti otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās no pulksten 12 līdz 19, sestdienās un svētdienās - no 10 līdz 17. Pirmdienās laukumi - slēgti.Atkritumu ievešana laukumā paredzēta tikai ar vieglajām automašīnām ar vai bez piekabēm. Laukumā strādās uzraugs, kurš uzturēs kārtību un palīdzēs pareizi izvietot sašķirotos atkritumus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas