Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Daudzdzīvokļu māju pagalmam divreiz lielāks līdzfinansējums 1

Ap desmit daudzdzīvokļu māju pārstāvju pirmdien pulcējās Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Pilsētsaimniecība” rīkotajā sanāksmē, kas bija veltīta daudzdzīvokļu namu pagalmu labiekārtošanai. 

Vai muļķi neņem naudu? 
Šis jau ir sestais gads, kad pašvaldība piešķir daudzdzīvokļu māju īpašniekiem līdzfinansējumu pagalmu labiekārtošanai, tomēr vēl nav izdevies šo summu paredzētajam mērķim iztērēt. “Vai tiešām pašvaldība dod naudu un muļķi neņem?” sapulcē retoriski jautāja mājas pilnvarnieks Ēriks Indriksons. Viņaprāt, pašvaldība nav pietiekami pretimnākoša, lai iedzīvotāji sekmīgi šos projektus uzņemtos.
Tomēr Jelgavā ir vairāki piemēri, kad pagalmu sakārtošana ir veikusies. Pasākuma rīkotāji bija uzaicinājuši pastāstīt par savu pieredzi Katoļu ielas 19. nama pārvaldnieku Juri Sokolovu un Akadēmijas ielas 28. nama pārvaldnieku Vilni Dumpi. Abu šo māju dzīvokļu īpašnieki ēku apsaimniekošanai ir izveidojuši biedrības (agrāk tās apsaimniekoja pašvaldības uzņēmums “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde”). Tām ir izdevies izveidot ievērojamus uzkrājumus, kas tad ar pašvaldības līdzfinansējumu likti lietā pagalmu labiekārtošanā. Stāstot par savu pieredzi, J.Sokolovs uzsvēra, ka, sākot jebkuru mājas projektu, pirmkārt, jābūt skaidrībai, no kādiem līdzekļiem tas tiks īstenots, bet, otrkārt, vajadzīgs cilvēks, kas šo projektu vada.

Visu rakstu lasiet 27. februāra “Zemgales Ziņās”

Foto: Eva Pričiņa

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Signe

Kā ir ar iekšpagalmiem dalītiem īpašumiem????? Pašvaldībai ir jānodrošina normāli pievedceļi īpašumam, tā vismaz kādreiz bija pašvaldības funkcija. Patreiz tā ir katastrofa!!!!!!!

pirms mēneša, 2020.02.27 14:35

Vietējās ziņas