Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Daudzviet Jelgavā vārtās iereibušas personas 5

Jelgavas Pašvaldības policijas ziņas par darbu aizvadītajā diennaktī liecina, ka lielākoties inspektoriem nācies doties uz vietām, no kurām ziņots par alkohola reibumā guļošiem pilsētniekiem.

Tā ceturtdien jau drīz pēc pulksten desmitiem no Katoļu ielas saņemta informācija, ka tur guļ iereibusi persona. Policisti konstatēja, ka sabiedriskā vietā uz atpūtas soliņa guļ vīrietis tādā alkohola reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu. Viņš nespēja patstāvīgi pārvietoties, nesakarīgi runāja, nevarēja nosaukt savus personas datus. Tika noskaidrota vīrieša personība, pēc kā vīrietis nogādāts medicīniskajā atskurbtuvē. Izrādījies arī, ka viņam nemaz nav dzīvesvietas. Pēc desmit minūtēm policija uz Katoļu ielu steigusies atkal, jo pie tirdzniecības centra «Vivo» uz soliņa alkohola reibuma stāvoklī gulējis vīrietis. Arī viņš atradies cilvēka cieņu aizskarošā izskatā, jo nespēja patstāvīgi pārvietoties, turklāt bija slapjām drēbēm. Pēc personas datu pārbaudes vīrietis nogādāts atskurbt, arī šis grādīgā lietotājs bijis bez noteiktas dzīvesvietas.Pēcpusdienā pirms pulksten 15 no Sudrabu Edžus ielas ziņots, ka zem kāda nama balkona guļ bezpajumtnieks. Policisti gan konstatējuši, ka vīrietis tur sēž. Pārbaudot personas datus, secināts, ka vīrietis dzīvo bez deklarētas dzīvesvietas, par ko viņam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols. Pēc tā sastādīšanas bezpajumtnieks aizraidīts no notikuma vietas.Ar nelūgtiem ciemiņiem ceturtdienas vakarā nācies sastapties arī skvēram pie Jelgavas kultūras nama. Jau pēc pulksten 20 patrulējot inspektori konstatējuši, ka aiz kultūras nama skvērā uz soliņa guļ iereibusi persona. Tā atradās alkohola reibuma stāvoklī, kas aizskar cilvēka cieņu, tāpat bija netīrās, novārtītās drēbēs, nespēja patstāvīgi pārvietoties. Tika noskaidrota vīrieša personība, pēc kā tas nogādāts atskurbtuvē, jo vīrieti nevarēja aizvest uz dzīvesvietu. 

Pievieno komentāru

Komentāri 5

hičkoks

Kur tie analfabēti strādā - PP vai ZZ? Par S.Edžus ielu rakstītais ir kronis visam. Žēl, ka žurnāla Dadzis vairs nav, varētu aizsūtīt kā "vērtīgu materiālu."

pirms 8 gadiem, 2012.07.11 21:52

Kiki

Pēc personas datu pārbaudes vīrietis nogādāts atskurbt, --- atskurbtuvē

pirms 8 gadiem, 2012.07.07 17:35

Niks

Interesanti sanāk ar to cieņu - tam , kurš tur guļ, vārtās utt, tā cieņa nejūtas aizskarta, kādiem 10 cilvēkiem varbūt arī ir vienalga ( viņu cieņa netiek aizskarta), kādiem 10 cilvēkiem nav vienalga ( cieņa tiek aizskarta)... Kur ir tā robeža?

pirms 8 gadiem, 2012.07.06 17:45

ozo

jo nespēja patstāvīgi pārvietoties, turklāt bija slapjām drēbēm.
+++++++++++++++++++++++++++++

Cik politkorekti , slapjām drēbēm ....... laikam jau tomēr slapjš bij viens drēbes gabals .

pirms 8 gadiem, 2012.07.06 10:47

Resnais

Par ko protokols? Bomzim taču pēc definicijas nav deklarētas dzīvesvietas.

kļūdiņas
vīrieša personība, pēc kā tas nogādats atskurbtuvē--- trūkst garumzīmes.
alkohola reibuma stāvoklī, kas aizskar civēka cieņu--- domāts laikam cilvēka
nespēja patstāvīgi pāvietoties ---- pārvietoties

pirms 8 gadiem, 2012.07.06 10:35

Vietējās ziņas