Decembrī 41 "Latvijas pasta" nodaļā darbosies ātrās kases 3

VAS “Latvijas Pasts” palielinājusi  to pasta nodaļu skaitu, kur piesaistīti papildu darbinieki sūtījumu izsniegšanai un izveidotas ātrās kases klientu efektīvākai apkalpošanai. No 1.decembra tās darbojass 39 lielākajās un apmeklētākajās pasta nodaļās Rīgā, Pierīgā, Kurzemē, Latgalē un Zemgalē, bet sākot no 15.decembra – vēl divās nodaļās Vidzemē. Savukārt 14 pasta nodaļām Rīgā, Kurzemē un Zemgalē pagarināts darbalaiks, savā mājaslapā informē “Latvijas Pasts”. 

No 1. decembra ātrās kases darbojas pasta nodaļās Rīgā, Bauskā, Daugavpilī, Dobelē, Jelgavā, Jēkabpilī, Kauguros, Kuldīgā, Liepājā, Ogrē, Rēzeknē, Salaspilī, Saldū, Talsos, Tukumā un Ventspilī, bet sākot ar 15.decembri, šāda kase strādās arī Limbažos un Priekuļos, sūtījumu ātrāku izsniegšanu nodrošinot kopumā 41 pasta nodaļā. Plānots, ka ātrās kases strādās līdz gada beigām, bet nepieciešamības gadījumā to darbības termiņš tiks pagarināts.

Izmantojot ātro kasi, kurā klientu apmeklētākajās stundās katru darbdienu nav pieejami citi pakalpojumi, var saņemt ierakstītas vēstules, sīkpakas un pakas, kam nav nepieciešama muitas nodokļa un pēcmaksas iekasēšana.

Zemgalē ātrās kases izveidotas divās pasta nodaļās Ogrē, kā arī Dobelē, Jēkabpilī, Jelgavā un Bauskā. Jelgavā ātrā kase darbojas Pasta centrā Katoļu ielā 2B, bet Dobelē – Dobeles 1. pasta nodaļā Tirgus laukumā 4.

Līdz 30.decembrim, uzlabojot klientu ērtības, Rīgas un Kurzemes noslogotākajās pasta nodaļās ir mainīts darbalaiks. Desmit Rīgas pasta nodaļās darbalaiks tiek pagarināts par vienu stundu darbdienās, savukārt trīs Kurzemes un vienas Zemgales pasta nodaļās tas sestdienās tiek pagarināts par divām stundām.

Analizējot aktuālo situāciju sūtījumu pieņemšanā un izsniegšanā, tiks izvērtēta nepieciešamība īstenot papildu izmaiņas klientu apkalpošanas uzlabošanai pasta nodaļās arī turpmāk.

Precīzs pasta nodaļu saraksts, kur darbojas ātrās kases sūtījumu izsniegšanai, kā arī to darbalaiks apskatāms šeit

Foto: pasts.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Feja

Atdodiet Latvijas laukiem kaut vai "lēnās" kases!

pirms 2 gadiem, 2018.12.04 09:05

Resnais

Lauciniekiem būs būt atbalstīt laucinieku uzņēmuma autobusus un braukt uz pilsētu izaugsmei, lai tiktu pie kases.

pirms 2 gadiem, 2018.12.04 12:01

Pastam

Sauksim lietas īstajos vārdos.Ja agrāk pastā maksājumu varēja veikt pāris minūtēs.Tagad desmit minūtēs.Tas ir "pateicoties" E laikmetam.Labāk likvidējiet lēnās kases.Paskatieties kādas rindas ir pastā.

pirms 2 gadiem, 2018.12.04 17:03

Vietējās ziņas