Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Diskusijā aicinās pietuvināt Eiropu Jelgavai 7

16.maijā no pulksten 15 līdz 17 Jelgavas Domes konferenču zālē notiks diskusija «100% zoom Eiropai jeb pietuvini Eiropu Jelgavai!».

«Diskusijā esam aicinājuši piedalīties ekspertus no Ekonomikas ministrijas, Jelgavas pašvaldības un vides organizācijas «Latvijas Zaļā kustība»,» informē Latvijas Pilsoniskā alianses politikas koordinatore Inta Šimanska. Eksperti runās par Eiropas Savienības struktūrfondu prioritātēm nākamajā plānošanas periodā, Latvijas uzdevumiem nodarbinātības veicināšanai, ekonomikas izaugsmei, izglītībai un sociālajam nodrošinājumam un dalībvalstu apņemšanos mazināt klimata pārmaiņu norisi.Piedalīties diskusijā aicināti visi interesenti.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Pēteris

Reāli! Beidzot kkas notiek arī ārpus Rīgas! Būs jāiet paklausīties. Interesanti, vai tādas Jelgavas intereses (iedzīvotāji) arī bija ņemtas vērā, kad ministrijās visus tos dokumentus gatavoja?

pirms 8 gadiem, 2012.05.15 12:46

Rasma

Komentētāji- ja visi būtu tik zinošu ES jautājumos un kā tas ietekmē mūsu ikdienu un dzīvi, tad nebūtu tāda situācija, ka Latvijai pieejamie finanšu instrumenti netiek apgūti, tad nebūtu tā, ka ir piemēri, kur ceļu noasfaltē un nākamajā gadā uzrok, lai ievietotu kanalizācijas caurules. Arī iedzīvotāji ir tie, kuri var un arī, kuriem vajag uzņemties rūpi par to, kā tiek izmantoti finanšu resursi tieši Jūsu pilsētai un novadam pieejamiem resursiem. (Seko līdzi informācijai, piedalies dokumentu komentēšanā, priekšlikumu iesniegšana utt.) Par līdzdalības veidiem lasi www.nvo.lv
Ja runājam par ceļiem, kaut gan neesmu Jelgavas iedzīvotāja, esmu Jelgavas mēram norādījusi, ka centrālā iela Jelgavā ir sliktā stāvoklī, bet ir nepieciešams, ka vietējie iedzīvotāji ir tie, kas pasaka, kas tiem vajadzīgs. "Gudru cilvēku nevar ielikt maisā, gudrs cilvēks zina kā izmantot ikvienu dzīves mirkli, lai uzlabotu savu dzīves kvalitāti". Jauku Jums dienu un tiekamies rīt!

pirms 8 gadiem, 2012.05.15 12:29

Vilnis

Neredzu nekādu iemeslu iepriekšējiem komentāriem.
Man interesētu aiziet uz šo diskusiju.
Reāli tās Eiropas lietas ir jāsāk apzināt vairāk.

pirms 8 gadiem, 2012.05.15 10:55

pretīgi

Vai tiešām ES fondi atbalsta tādu provinciālisma murgu, kā šāda diskusija? Redzu, ka doma un nolūks ir citi, un tie ir ok, bet mārketings, ar kādu tos pasniedz ir pilnīgs idiotisms. :DDDD

pirms 8 gadiem, 2012.05.11 09:49

fakenheims

but labak izdomajusi ka jelgava uztaisit celus un sab transporta kustibu

pirms 8 gadiem, 2012.05.11 08:08

Nu gan, tagad Eiropa pietuvināsies Jelgavai, nevis otrādi!!!

pirms 8 gadiem, 2012.05.11 07:13

Vietējās ziņas