Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Divi LLU studenti saņem «Open Mind» stipendijas

Latvijas Universitātes (LU) Fonda un «Swedbank» rīkotajā stipendiju konkursā «Open Mind», kurā piedalījās 14 augstskolas, 22 uzvarētāju vidū iekļuvuši arī divi LLU studenti, informē augstskolas Sabiedrisko attiecību daļas pārstāve Sandra Šteinerte.

«Open Mind» stipendijas no LLU saņēma Gunta Petkūne par pētniecisko darbu «Klientu pirktspēja un uzvedība tirgū Latvijas reģionos» un Jānis Vīgants ar darbu «Latvijas nacionālā tēla ietekme uz darba un karjeras vietas izvēli». Katram no laureātiem piešķirtas «Open Mind» stipendijas 1000 latu apmērā. Kopējais konkursa balvu fonds bija 38,5 tūkstoši latu.Stipendiju konkursa otrajā kārtā šogad sacentās 82 studenti, izstrādājot pētnieciskos darbus par sociāli nozīmīgām tēmām.Viens no svarīgākajiem darbu vērtēšanas kritērijiem bija to praktiskā dimensija. Konkursa darbus vērtēja ekspertu komisija, kurā darbojās visu konkursā iesaistīto augstskolu rektori, prorektori un dekāni, kā arī LU Fonda valdes priekšsēdētājs Ivars Lācis.Studentiem bija iespēja veikt pētnieciskos darbus par 90 dažādām tēmām pieredzējušu un profesionālu konsultantu vadībā. Īpaši atzīmējams, ka konkursa darbus bija iespējams apvienot ar kursa vai bakalaura darba tēmām un izstrādi, un to rezultāti tiks izmantoti konkrētu uzņēmumu un organizāciju darbā, kas tēmas ierosinājuši. Stipendiju konkursā piedalījās pilna laika bakalaura programmas studenti, kuri 2008./2009. akadēmiskā gada rudens semestrī uzsāka studijas 2. - 4.kursā kādā no 15 Latvijas augstskolām.Ar labākajiem atklājumiem, priekšlikumiem un risinājumiem, kas atrodami stipendiju darbos, varēs iepazīties pētījumu prezentācijās, kas notiks 5.jūnijā Vidzemes augstskolā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas