Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Divos Ozolnieku novada iepirkumos par teritorijas labiekārtošanu vinnējis uzņēmums «Uzars bruģēšana» 7

Par vairāk nekā 100 000 latu Ozolniekos dibinātais uzņēmums «Uzars bruģēšana» veiks Ozolnieku tautas nama un Garozas pamatskolas teritorijas labiekārtošanu. Uzņēmumu Ozolnieku novada Dome izvēlējusies no vairākiem pretendentiem.

Jau rakstīts, ka līdz jūnija vidum novada pašvaldība ieplānojusi labiekārtot Ozolnieku tautas nama teritoriju un bija izsludinājusi iepirkumu, lai atrastu piedāvājumu ar zemāko cenu. No astoņiem pretendentiem izvēlēts vietējais uzņēmums «Uzars bruģēšana», ar kuru tiks noslēgts līgums par 40 029,35 latiem.Paredzēts, ka tautas nama teritorija tiks atbrīvota no koku celmiem, taps betona bruģakmens ietves un aizsargbruģējums gar ēkas sienām, plānots izbūvēt arī ēkas ieeju un pakāpienus un veikt citus darbus.Tautas nams tiks pie diviem velostatīviem un vairākiem soliņiem, kā arī atkritumu urnām, liecina iepirkuma dokumenti.Pretendentam darbi pilnībā un pienācīgā kvalitātē jāveic līdz 15.jūnijam. Izpildītājam paveiktajiem darbiem jānodrošina vismaz divu gadu garantija. Otrajā iepirkumā – par Garozas pamatskolas teritorijas labiekārtošanu - «Uzars bruģēšana» atzīts par labāko septiņu pretendentu konkurencē. Ar uzņēmumu tiks noslēgts līgums par 63 989,86 latiem. Skolas teritorijā paredzēti jauni soliņi, atkritumu urnas, velonovietnes, tiks veikti arī citi labiekārtošanas darbi. Arī šajā iepirkumā pašvaldība noteikusi, ka maksimālais darba veikšanas termiņš ir 15.jūnijs.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

jānis

forši, būs atkal kāds sakārtots stūrītis un prieks , ka to darīs Uzarieši. Vismaz nebūs jākaunās.

pirms 8 gadiem, 2012.03.05 16:30

Ansis

Labi, ka "Uzars", vismaz būs jēgā nostrādāts.

pirms 8 gadiem, 2012.03.05 12:08

axelis

Labi, ka darbi uzticēti jēdzīgam kantorim. No nesen bruģētajiem celiņiem Ozolniekos tikai viens ir bez bedrēm un peļķēm, un tas ir Uzars firmas izbūvēts, posmā no Stadiona līdz Meliorācijas ielai.

pirms 8 gadiem, 2012.03.05 11:02

Misters X

Dīvaini, ka neviens skābputrinieks vēl neko nav ie***is par korupciju, par savējiem, par otkatiem.

pirms 8 gadiem, 2012.03.05 09:30

m.

Atgadina kaut kadus paraugdarbus. Bildee viss ir celinjos, solinji mosh tur jarestauree un jaa vel jaatbiivojas no celmiem. Taj pasha laika otra puse ietve Blakus Rigas sosejai pilniiigi nojaata..


Welcome to Latvia

pirms 8 gadiem, 2012.03.05 09:20

Vietējās ziņas