Dobelē atklāts jaunais Dabaszinātņu mācību centrs (FOTO) 3

Trešdien Dobelē svinīgi atklāts jaunais Dobeles novada izglītības iestāžu Dabaszinātņu mācību centrs, kas tapis ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumu.

Jaunajā Dabaszinātņu mācību centrā atrodas 10 ķīmijas, bioloģijas, fizikas, matemātikas un informātikas klases, kā arī Dobeles Valsts ģimnāzijas reģionālais mācību centrs ar kopējo platību vairāk nekā 1700 kvadrātmetru. Klašu telpās pieejami moderni informācijas un komunikāciju tehnoloģiju risinājumi un aprīkojums, ergonomiskas mēbeles un modernas laboratorijas iekārtas. Dabaszinātņu mācību centrs paredzēts gan Dobeles Valsts ģimnāzijas, gan arī Dobeles 1. vidusskolas skolēniem.

Būvdarbu laikā ir labiekārtota arī skolas teritorija - demontēta veca ēka, kuras vietā ierīkots auto stāvlaukums, kā arī izbūvēts jauns piebraucamais ceļš starp Dobeles Valsts ģimnāziju un Dobeles 1. vidusskolu.

Dabaszinātņu mācību centra būvniecības kopējās izmaksas ir 4,6 miljoni eiro, no kuriem ERAF finansējums ir 1,5 miljoni eiro. Mēbeļu un aprīkojuma kopējās izmaksas ir ap 0,6 miljoniem eiro, aptuveni puse no tā ir ERAF finansējums.

Foto: Eva Pričiņa

 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Audit

Ideāli, bet ko tā šuplinska tur dara, kāds viņai sakars ar šo!

pirms 11 mēnešiem, 2019.11.21 08:31

slikti?

Ja nebūtu, tad atkal viss slikti, jo ministre neizrādītu interesi?
Cik tad daudz mēs mācību iestādes atklājam Latvijā? Es domāju, ka ļoti labi, ja augsta ranga amatpersonas ir klāt un piedalās atklāšanā.

pirms 11 mēnešiem, 2019.11.21 10:06

Rudensroze

Nezinu , varbūt kļūdos , bet mans uzskats - lieka naudas izšķiešna, nekam nevajadzīgs objekts , pie tam galīgi neiederas apkārtējā interjerā....

pirms 11 mēnešiem, 2019.11.23 15:03

Vietējās ziņas