Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dobelē notiks sanāksme par plānoto ūdens un kanalizācijas tarifa kāpumu 4

14.septembrī pulksten 12 Dobeles novada pašvaldībā notiks uzklausīšanas sanāksme par SIA "Dobeles ūdens" ieceri paaugstināt ūdens un kanalizācijas tarifus, informē Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK).

Sanāksmē, kurā aicināti piedalīties “Dobeles ūdens” ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotāji, uzņēmuma pārstāvis iepazīstinās ar plānotā ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifa projekta būtību un ekonomisko pamatojumu. Savukārt sanāksmes dalībniekiem būs iespēja uzdot jautājumus un izteikt savus priekšlikumus, kā arī ieteikumus par iecerēto tarifu projektu.

Tāpat iedzīvotāji var iesniegt (SPRK) savus priekšlikumus arī rakstiski un elektroniski.

2019.gada 1.janvārī varētu stāties spēkā jauni, paaugstināti SIA “Dobeles ūdens” ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu tarifi. Kanalizācijas pakalpojumu tarifs varētu augt par 9% – no 1,5 līdz 1,64 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) par kubikmetru. Savukārt maksu par ūdeni plānots celt par 12% – no 0,97 līdz 1,09 eiro bez PVN par kubikmetru.

Pakalpojumu sniedzējs norāda, ka tarifu izmaiņas nepieciešamas, jo uzņēmums ir ieguldījis infrastruktūras attīstība, turklāt kopš iepriekšējās tarifa apstiprināšanas augušas transporta, personāla un citas izmaksas. Uzņēmuma pamatlīdzekļu bāze atjaunota, lai nodrošinātu centralizētās sadzīves kanalizācijas un ūdensapgādes pakalpojuma pieejamību mājsaimniecībām un veicinātu dzīves vides kvalitātes uzlabošanu.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Onka

...personāla un citas izmaksas."Citas izmaksas" jāinterpretē kā administrācijas atalgojumu?

pirms gada, 2018.09.04 08:33

yes

Dobele sāk brist Jelgavas ceļu , ka tik maks ātri paliek biezss , fui tos iedzīvotājus .

pirms gada, 2018.09.04 10:02

Un

Un,ko piedalīšanas ietekmēs?Vai iedzīvotājiem ir kāda ietekme?

pirms gada, 2018.09.04 15:15

Unkass

1. Jā, atalgojums jāliek llielāks par 2 tūkstoši mēnesī, ja jau reizi vidējā alga esot sasniegusi vairāk par tūkstoti mēnesī. Ārprātu vājprāts, lai neteiktu vairāk !!!!!! No otras puses - kāpēc gan necelt un atkal necelt algas, ja spēj piedrukāt naudu ?????? Vēl vajadzētu kantorniecēm dažādas piemaksas, piem., par to, ka nāk uz darbu, par to, ka ieslēdz datoru, par to, ka izraksta rēķinu par ūdeni un tā tālāk.
2. Cik zināms, tad ir viena daļa ūdens saņēmēju, kas gadiem nemaksā par ūdens piegādi. Protams, tad jāpaceļ tarifi un jēliek par visu samaksāt tiem durakiem, kuri maksā.

pirms gada, 2018.09.04 17:01

Vietējās ziņas