Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dobeles novada Naudītē pasta pakalpojumus pielāgo reālajam pieprasījuma līmenim

Zemā pasta pakalpojumu pieprasījuma dēļ Dobeles novada Naudītē no šā gada 20.maija tiek mainīts Naudītes pasta nodaļas darbības modelis, darbalaiks un atrašanās vieta, pielāgojot to iedzīvotāju reālajām vajadzībām. Turpmāk Naudītē visi pasta pakalpojumi katru darbadienu no pulksten 13 līdz 14, tiks nodrošināti Naudītes pagasta pārvaldes telpās Naudītes skolā, vai arī iedzīvotāji varēs tos ērti saņemt pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā.

Ņemot vērā niecīgo pasta pakalpojumu pieprasījumu Naudītes pasta nodaļā, kas veido tikai vidēji piecus sūtījumus dienā un rada “Latvijas pastam” ikgadējus zaudējumus aptuveni 4200 eiro apmērā, tiek mainīts pasta nodaļas darbības modelis, darbalaiks un atrašanās vieta, bet iedzīvotājiem arī turpmāk būs ērti pieejami visi nepieciešamie pasta pakalpojumi, informē “Latvijas pasts”.

Tāpat kā līdz šim, Naudītes pasta pakalpojumu sniegšanas vietā iedzīvotājiem būs pieejami visi pasta pakalpojumi un arī citi pasta pakalpojumi, kurus nodrošina “Latvijas pasts”: vienkāršu un ierakstītu iekšzemes un pārrobežu vēstuļu korespondences saņemšana un nosūtīšana, iekšzemes un pārrobežu pasta paku saņemšana un nosūtīšana, pastmarku un aplokšņu iegāde, preses izdevumu abonēšana, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā, naudas pārvedumu izmaksa, komunālo maksājumu un citu rēķinu apmaksa un komercpreču iegāde mazumtirdzniecībā.

Jebkuram reģionu iedzīvotājam jau patlaban ir plašas iespējas saņemt nepieciešamos pasta pakalpojumus arī pie pastnieka tieši savā dzīvesvietā. Pastnieks klienta dzīvesvietā nodrošina pastkaršu un vēstuļu nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, sūtījumu piegādes pieteikšanu mājās, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas PNS kontā u.c. 

Ar pastnieka starpniecību Naudītes iedzīvotājiem iespējams saņemt arī skaidras naudas izmaksu no PNS konta. Šo pakalpojumu iespējams pieteikt, zvanot pa tālruni 27892759, 67008001 vai 27008001. Pārējos pastnieka pakalpojumus savā dzīvesvietā Naudītes iedzīvotāji var pieteikt, zvanot pa tālruni 25700019.

Saņemot aicinājumu par reģistrēta sūtījuma izņemšanu, iedzīvotājiem ir iespēja pieteikt sūtījuma bezmaksas saņemšanu Naudītes pasta pakalpojumu sniegšanas vietā, iepriekš zvanot pa tālruni 637 50448 vai 25700019 un norādot datumu, kurā klients vēlas saņemt sūtījumu. Savukārt, apmeklējot Auru pasta nodaļu Skolas ielā 8, sūtījumu saņemšana bez iepriekšēja pieteikuma iespējama pirmdienās no pulksten 8.30 līdz 15 un otrdienās – piektdienās no pulksten 8.30 līdz 13.

Pasta pakalpojumu sniegšanas vietu skaitu un izvietojumu nosaka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums “Par universālā pasta pakalpojuma saistībām” kas paredz, ka “Latvijas pastam” katra novada teritoriālajā vienībā ir vismaz viena pasta pakalpojumu sniegšanas vieta.

Naudītes pagasta iedzīvotāji par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām no 20.maija ir informēti ar īpašiem paziņojumiem savās pastkastītēs.

Foto: publicitātes

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas