Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dobeles novadā no nākamā gada pieaugs maksa par ūdenssaimniecības pakalpojumiem

Dobeles novadā no nākamā gada 1.janvāra samaksa par ūdenssaimniecības pakalpojumiem pieaugs par 10,5 procentiem un būs 2,73 eiro par kubikmetru, liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) publicētā informācija. Regulatora padome šodien apstiprināja jaunus ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifus SIA "Dobeles ūdens", kas pakalpojumus nodrošina Dobeles novadā.

 

Pašreiz "Dobeles ūdens" ūdenssaimniecības pakalpojumiem piemēro SPRK 2014.gadā apstiprināto ūdensapgādes pakalpojumu tarifu 0,97 eiro par kubikmetru bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) un kanalizācijas pakalpojumu tarifu 1,50 eiro par kubikmetru bez PVN. No 1.janvāra tarifs par ūdensapgādes pakalpojumu kubikmetru būs 1,08 eiro, bet kanalizācijas pakalpojumu kubikmetru - 1,65 eiro. Apstiprinātajos tarifos nav iekļauts PVN.

 

Lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli par "Dobeles ūdens" iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu, SPRK 14.septembrī Dobelē organizēja uzklausīšanas sanāksmi.

 

"Dobeles ūdens" reģistrēta 1991.gadā, tās kapitāldaļu turētāja ir Dobeles novada pašvaldība.

 

Foto: dobelesudens.lv

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas