Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Dobeles sociālā dienesta "grupu dzīvokļu" iemītniekiem iegādāts specializētais aprīkojums

Dobeles novada sociālā dienesta "grupu dzīvokļu" iemītniekiem ar funkcionāliem traucējumiem iegādāts specializētais aprīkojums, aģentūru LETA informēja Dobeles novada pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļas projektu vadītāja Taiga Gribuste.

Īstenojot projektu "Sociālo pakalpojumu pieejamības un kvalitātes uzlabošana Vidusbaltijas reģionā", iegādātas trīs funkcionālās gultas, elektriskais ārā/iekštelpu ratiņkrēsls, invalīdu ratiņkrēsls iekštelpām, dušas krēsls un tualetes ratiņi, kā arī divi komplekti dušas telpu un tualetes telpu rokturu un turētāju.

Vēl ir paredzēts aprīkot divas virtuves ar pielāgotām mēbelēm cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem. 

Īstenojot projektu, ir notikušas vairākas apmācības un pieredzes apmaiņas braucieni pie partneriem Rokišķos, Jonišķos, Kretingā, Jelgavā un Aucē. Šā gada 2.oktobrī un 3.oktobrī pieci novada speciālisti brauks apgūt partneru sociālā darba pieredzi uz Jaunjelgavu un Viesīti.

Projekta mērķis ir veicināt cilvēku ar īpašām vajadzībām, bērnu un senioru sociālo iekļaušanos, nodrošinot sociālo pakalpojumu attīstību un sociālās iekļaušanas pasākumu organizēšanu un uzlabot sociālo pakalpojumu kvalitāti Vidusbaltijas reģionā.

Foto: pixabay.com

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas