Bērnu un jauniešu invalīdu biedrībai nepieciešams atbalsts kāpņu remontam

Dobeles novada bērnu un jauniešu invalīdu biedrības “Laimiņa” iesniegtais projekts “If” Drošības fondā par biedrībai nepieciešamajiem līdzekļiem iekļuvis labāko desmit projektu vidū, informē “If” pārstāve Daiga Bluķe.

Līdz 17. maijam ikvienam atbalstītājam ir iespēja balsot par projektiem – trīs visvairāk balsis saņēmušie projektu iesniedzēji katrs iegūs 1000 eiro tā īstenošanai. Uzvarētājs tiks noteikts balsošanā.

Biedrība “Laimiņa” vēlas radīt drošu un pielāgotu vidi bērniem un jauniešiem ar īpašām vajadzībām. Biedrības telpās katru dienu notiek dažādas aktivitātes, taču remonts tajās nav bijis desmit gadu. Lai izmantotu robotu, kurš pa trepēm “kāpj ar ratiņkrēslu”, ir nepieciešams veikt kāpņu remontu, jo tās ir nodrupušas un nedrošas. Turklāt drošākai kāpšanai pa kāpnēm ir nepieciešama marga pie otras sienas.

Atdot savu balsi par projektu ir iespējams, ja balsotājam ir izveidots savs profils sociālajos tīklos “Facebook” vai “Draugiem.lv”. Balsošana notiek, atzīmējot pie projekta bildes “Man patīk” vai “I like”. Saite uz balsošanu pieejama ŠEIT.


Publicitātes foto

Pievieno komentāru

Dobeles, Tērvetes un Auces novadā