Dobelnieki Lieldienas svinēs ar koncertiem un svētku izdarībām

Dobelnieki un pilsētas viesi uz Lieldienu svinībām aicināti svētdien no pulksten 11.

Lieldienu rītā ikvienam interesentam būs iespēja apciemot Kalvenes trušu izstādi laukumā pretim Dobeles pilsētas Kultūras namam. Lieldienu svētku koncertu pulksten 11.30 iesāks Dobeles pirmsskolas izglītības iestāžu vokālā konkursa «Cālis 2017» laureāti, stāsta pasākumu producente Krista Kleina.

Pulksten 12 Dobeles Tirgus laukumā dejos pilsētas kultūras nama tautas deju kolektīvi (vadītājs Gints Baumanis, repetitore Diāna Gavare). Lieldienu koncertsēriju pulksten 13 noslēgs Rīgas Gospeļkoris ar savu īpašo Lieldienu koncertprogrammu (mākslinieciskā vadītāja Kristīne Prauliņa).

Rīgas Gospeļkoris ir dibināts 2003. gadā un ir koncertējis ne tikai Latvijā, bet arī Vācijā, Norvēģijā, Kiprā, ASV un citur, veidojot kopīgus projektus ar Latvijā pazīstamiem mūziķiem, kā arī amerikāņu un britu gospeļu zvaigznēm. Rīgas Gospeļkora DVD disks «Silver&Gold» tika nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai kategorijā «Labākais koncertieraksta video 2011». 2014. gada vasarā pasaules koru olimpiādē koris gospeļu mūzikas čempionu kategorijā izcīnīja zelta medaļu.

Visas dienas garumā no pulksten 11 katram būs iespēja izšūpoties, sacensties olu ripināšanā un meklēšanā, pārbaudīt veiklību stafetēs, piedalīties dažādās Lieldienu izdarībās un rotaļās. Par olu krāsošanu un Lieldienu īpašajiem rokdarbiem parūpēsies Dobeles Amatu māja.


Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Dobeles, Tērvetes un Auces novadā