Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par godu Latvijas simtgadei Dobeles centrā veidos vides objektu

Dobeles centrā par godu Latvijas simtgadei plānots izveidot vides objektu skulptūru, liecina Dobeles novada pašvaldības izsludinātais metu konkurss. Objekts atradīsies parkā, kas piekļaujas Brīvības ielai.

Konkursa mērķis ir rast ideju un veidolu laikmetīgam, vizuāli izteiksmīgam un saturiski ietilpīgam objektam Dobeles publiskajā ārtelpā, radot oriģinālu Dobeles, Zemgales vai Latvijas tēlam atbilstošu vietzīmi. Objektam jābūt mākslinieciski augstvērtīgam, izteiksmīgam un pilsētas kopējo tēlu bagātinošam. Tāpat noteikts, ka metam pēc apjoma jābūt tādam, ko iespējams realizēt pilsētvidē līdz 2018. gada 1. novembrim.

Konkursa pirmās vietas ieguvējam tiek piešķirta naudas balva 3000 eiro apmērā, otrās vietas ieguvējs saņems 2000 eiro, bet par trešo vietu paredzēta 1000 eiro godalga. Pēc konkursa rezultātu paziņošanas pašvaldība, iespējams, rīkos sarunu procedūru par līguma slēgšanu būvprojekta minimālā sastāvā un būvprojekta izstrādei un būvniecības autoruzraudzībai, uzaicinot vienu vai vairākus konkursa uzvarētājus vai jebkuru konkursa dalībnieku atbilstoši žūrijas lēmumam.

Iesniegtos darbus vērtēs Dobeles novada pašvaldības izpilddirektors Agris Vilks, dzejniece Inese Zandere, vides dizainere Rūta Sāviča, Dobeles Mākslas skolas direktore Aiga Lasmane, būvvaldes vadītājs Jānis Kukša, pašvaldības izpilddirektora vietnieks Gunārs Kurlovičs un domes priekšsēdētāja vietnieks Guntis Safranovičs (ZZS).

Metu piedāvājums un devīzes atšifrējumi konkursam jāiesniedz līdz 23. maijam.

Pievieno komentāru

Dobeles, Tērvetes un Auces novadā